Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Öğrencilere Ekolojik dengenin önemi anlatıldı

ALANYA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI BİTKİ VE ÇİÇEK SERASINI ZİYARET EDEN ÖĞRENCİLERE EKOLOJİK DENGENİN ÖNEMİ ANLATILDI.

Öğrencilere Ekolojik dengenin önemi anlatıldı
02 Mart 2018 - 12:06

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde öğrencilere ekolojik dengenin önemi anlatıldı.

Alanya Rıfat Azakoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri TÜBİTAK 4006 biyoloji projesi için Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bitki ve çiçek seralarını ziyaret ederek bilgi aldılar. Bitki seralarında bir gün boyunca inceleme yapan öğrenciler bitkiler hakkında bilgi topladılar. Ekolojik dengenin öneminin anlatıldığı serada öğrencilere bitkilerin nasıl üretildiği ve gelişim evrelerinde neler yapılarak üretildiği uygulamalı olarak da gösterildi.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar, “Oba’da bulunan bitki seralarımıza farklı kurum ve okullardan düzenli olarak ziyaretçi geliyor. Burada gençlerimize doğanın ne kadar önemli olduğunu anlatıyoruz. Duyarlı bir nesil yetişebilmesi için Alanya Belediyesi olarak bu tür projelere destek oluyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat