Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğrencilere sağlık turizmi aşılandı

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE KAPADOKYA MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİNE KAMU HASTANELERİNDE TURİSTİN SAĞLIĞI İLE SAĞLIK TURİZMİNİN ÖNEMİ VE İŞLEYİŞİ HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ.

Öğrencilere sağlık turizmi aşılandı
08 Ağustos 2017 - 11:22
banner

Antalya’nın Alanya ilçesinde Kapadokya Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine kamu hastanelerinde turistin sağlığı ile sağlık turizminin önemi ve işleyişi hakkında bilgiler verildi.

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde staj gören Kapadokya Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine hastanelerinde turistin sağlığı ile sağlık turizminin önemi ve işleyişi hakkında bilgiler verildi. Staj için Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini tercih eden öğrenciler, 40 gün süren stajlarının kendileri için çok verimli geçtiğini dile getirdi. Öğrenciler, Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan’a teşekkür ederek stajlarını uzatmak istediklerini belirtti.

“Yüksek kalitede ve ileri teknolojiyle hizmet vermeye başladık”

Dr. Tevfik Yazan, öğrencilerin bu isteğinden dolayı çok mutlu olduğunu söyleyerek istedikleri kadar hastanede staj görebileceklerini kaydetti. Yazan, “sağlıkta dönüşüm programı kapsamında kamu hastaneleri hastalara, daha yüksek kalitede ve ileri teknolojiyle hizmet vermeye başladı. Ülkemiz bulunduğu jeopolitik ve stratejik konumu nedeniyle bölgesinde her alanda lider konumda olduğu gibi sağlık alanında da lider konuma geldi. Hükumetimizin ’Sağlıkta Dönüşüm Programı’ kapsamı sayesinde yüksek kalitede ve ileri teknolojiyle hizmet vermeye başladık. Turistin sağlığı ve sağlık turizminin hastanemizde işleyişine önem vermekteyiz. Bizim hastane olarak prensibimiz her hastamızın en iyi sağlık hizmetini almasını sağlamaktır. Bu amaçla bütün hastalarımıza kendi evlerindeymiş gibi kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Yabancı hastalarımızda bizim için ve ülkemizin tanıtımı için önemli ve değerlidir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co