Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Öğretmenlere elektrik indirimi

CK AKDENİZ ELEKTRİK GENEL MÜDÜRÜ EROL DEĞERLİ, “AYLIK ELEKTRİK FATURASI 82 LİRA VE ÜZERİNDE OLAN ÖĞRETMENLERİMİZ BİZE BAŞVURDUKLARI TAKDİRDE BİR YIL BOYUNCA ELEKTRİĞİ İNDİRİMLİ OLARAK KULLANABİLECEK” DEDİ.

Öğretmenlere elektrik indirimi
23 Kasım 2017 - 13:53
banner

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle çalışan ve emekli öğretmenlere özel elektrik kampanyası düzenledi.

CK Akdeniz Elektrik, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla özel bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde aylık elektrik faturası 82 lira ve üzerinde olan çalışan ya da emekli öğretmenler ve yakınları, bir yıl boyunca elektriği indirimli fiyatlardan kullanma imkânına sahip olabilecek.

CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, “Bu kampanyadan çalışan veya emekli ayrımı olmaksızın tüm öğretmenlerimiz ve getirecekleri üç yakını faydalanabiliyor. Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan öğretmenlerimizin yararlanabileceği kampanyada, ulusal elektriğin birim fiyatı üzerinden, kullanım miktarına göre değişen oranlarda indirim sağlıyoruz. Hepimizin hayatında önemli yere sahip olan, gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerimize bu kampanyamız ile teşekkür etmek istiyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co