Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

On bininci mükellefe pasta sürprizi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, BEYAN DÖNEMİNİN SON GÜNÜNDE YOĞUN BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN PERSONELİ ZİYARET ETTİ. BAŞKAN TÜREL, SÜRPRİZ YAPARAK BEYAN VEREN ON BİNİNCİ MÜKELLEFE PASTA KESEREK TEŞEKKÜR ETTİ.

On bininci mükellefe pasta sürprizi
01 Şubat 2018 - 14:37

Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığına beyanda bulunan on bininci mükellefe pastalı kutlama yapıldı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, beyan döneminin son gününde yoğun bir çalışma sergileyen personeli ziyaret etti. Başkan Türel, sürpriz yaparak beyan veren on bininci mükellefe pasta keserek teşekkür etti. Mükelleflere duyarlılıklarından dolayı teşekkür eden Başkan Türel, beyan dönemi süresinde başarılı bir çalışma sergileyen İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü personelini de tebrik etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatıyla 1-31 Ocak dönemindeki ilan reklam vergisi beyan döneminde yoğun çalışmaya imza atan Mali Hizmetler Daire Başkanlığı, açık hava tanıtım mecraları, haber bültenleri, SMS ve sosyal medya uygulamalarını kullanarak ile vatandaşlara birebir iletişime geçti ve beyan dönemini hatırlattı. Alışveriş merkezlerinde kurulan stantlarla da mükelleflerden ilan reklam vergilerini ödemeyi unutmamaları istendi. Bu çalışma sonunda mükellefler beyan dönemine gösterdiği yoğun ilgide mağduriyet yaşamaması için beyan döneminde ilave tedbirlerle fazla mesai üzerinden çalışma yapıldı. 1-31 Ocak beyan döneminde hafta sonu da dahil belediye birimleri saat 22.00’ye kadar hizmet verdi. Beyan tarihinin son haftası mesai saat 24.00’e kadar uzatıldı. Beyan için kuyruklar oluşturan vatandaşlara, çeşitli ikramlarda bulunularak ağırlandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -