Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Online Terapi Yapan Psikolog

Online Terapi Yapan Psikolog
19 Mayıs 2021 - 12:16

Online Terapi Yapan Psikolog

 İnternetten alınabilen hizmet çeşitleri her geçen gün artıyor. Artık, psikolojik terapi hizmetini de online olarak almak mümkündür. İnsanlar, evlerinden veya bulundukları herhangi bir yerden online terapi yapan psikologlar ile sıkıntılarından kurtulabiliyorlar. Online terapi, insanlara büyük bir konfor sunuyor olmasından dolayı giderek yaygınlaşıyor. Online terapi hizmetinden faydalanmak için, randevu almak, ödeme yapmak gereklidir. Bu işlemlerin tamamı da online ortamda yapılabiliyor.

 Online Terapi Neden Popüler

 Günlük hayatını zorlaştıran herhangi bir sorunu olanlar, terapi almaya karar verdiklerinde, bazı engellerle karşılaşırlar. Bunlardan ilki, zamansızlık sorunudur. Çalışan veya öğrenci olan kişiler, bir yerden bir yere gitmeye zaman bulamaz, bu sebeple çoğu kez psikoloğa gitmeyi ertelerler. Buna ek olarak, bazı kişiler, çekingenlikleri sebebiyle fiziki bir psikolog muayenehanesine gidemezler. Bu sebeple, var olan sıkıntılar asla düzelmez. Online terapi, bu noktada, büyük bir konfor sağlıyor.

 Online Terapide Destek Verilen Sorunlar

 İnsanlar, stres kaynaklı birçok sorun yaşıyorlar. Bunların başında, depresyon geliyor. Ayrıca, anksiyete ve panik atak oldukça yaygındır. Uzman klinik psikologlar, online ortamda, danışanlarına çözüm sunuyor. Bunun için, EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikodinamik Terapi ve ACT yöntemlerinden biri kullanılıyor. Klinik bünyesinde görev yapan psikologların tamamı, tüm bu yöntemler konusunda uzmandır.

 Online Terapi Tavsiye

 Danışanlarına en iyi hizmeti sunan klinik, bu sebeple birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Online terapi alan ve memnun olan kişiler, bundan dolayı, kliniği başkalarına da tavsiye ediyorlar. Klinik, denenmiş ve iyi sonuç verdiği görülmüş yöntemler konusunda uzman olan kadrosuyla, fark yaratmayı başarıyor. Klinik, sahip olduğu çok sayıda olumlu referansla, online terapide öne çıkıyor.

 Online Psikolog Fiyatları

 Online terapi almak isteyenler, öncelikle randevu almalıdırlar. Randevu için, web sitesinde yer alan, randevu oluştur, butonu tıklanmalıdır. Randevu oluştur butonu tıklandığında yeni bir sayfa açılıyor. Burada, bireysel terapi, çift terapisi, çocuk-ergen terapisi kategorileri görülebiliyor. Kişi bunlardan birini seçtiğinde, uzmanların listesi açılıyor. İşte, online psikolog fiyatları bu bölümde görülüyor. Kişi karar verdiğinde, kendisi için en uygun gün ve saati seçerek, randevu işlemini tamamlıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat