Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Orhan Karaalioğlu ile Oyuncak Atölyesi başlıyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OYUNCAK MÜZESİ 24-25 KASIM TARİHLERİNDE İÇ MİMAR VE OYUNCAK ARAŞTIRMACISI ORHAN KARAALİOĞLU’NU ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GETİRECEK.

Orhan Karaalioğlu ile Oyuncak Atölyesi başlıyor
22 Kasım 2018 - 16:18
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi 24-25 Kasım tarihlerinde iç mimar ve oyuncak araştırmacısı Orhan Karaalioğlu’nu çocuklarla bir araya getirecek. Karaalioğlu atölye çalışmasında çocuklarla birlikte oyuncak yapacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Oyuncak Müzesi, 24-25 Kasım saat 13.00-16.30 saatleri arasında oyuncak araştırmacısı ve ustası Orhan Karaalioğlu’nun katılacağı atölye çalışması gerçekleştirecek. Yıllardır geleneksel oyuncaklar tasarlayıp bunları çocuklarla buluşturan sanatçı, çocuklara farklı bir deneyim yaşatacak. Karaalioğlu, çocuklara ceviz kabuğundan yelkenli ve fırıldak, ipe tırmanan uğur böceği, kâğıt uçurtma gibi oyuncakların yapımını öğretecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co