Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Oyuncak müzesi gün sayıyor

Antalya Dokuma Kent Parkı bünyesindeki oyuncak müzesi, açılış için gün sayıyor.

Oyuncak müzesi gün sayıyor
25 Temmuz 2017 - 10:30
banner

Antalya Dokuma Kent Parkı bünyesindeki oyuncak müzesi, açılış için gün sayıyor.

Antalya’da içinde bilim merkezi, otomobil, 15 Temmuz Görsel Sanatlar Müzesi, sanat galerileri gibi birçok kültür ve sanat faaliyetlerinin yapılabileceği alanların oluşturulduğu Dokuma Kent Parkı’nda Ağustos ayı içinde oyuncak müzesinin açılması planlanıyor.


Botanik bahçesi var

Dokuma Fabrikası’nın kreş binasına yapılan oyuncak müzesinin bahçesi de, yeniden düzenlendi. Her biri 900 yıllık iki zeytin ağacının dikildiği alanda, çeşitli bitkilerin ve mevsimsel çiçeklerin de yer aldığı botanik bahçe oluşturuldu. Narenciye, limon, keçiboynuzu, kızılçam ve çınar ağaçları da bahçeye özenle dikildi.

Mobilyalar çocuklara göre

Sadece oyuncak müzesine giren çocukların bahçe içinde, iki vagonlu elektrikli mini tren de olacak. Kırmızı renkli tren, 250 metrelik bir parkurda gidip, gelecek. Oyun mobilyalarının da yerleştirildiği bahçede, çocuklara yönelik etkinliklerin yapılacağı bir alan da ayrıldı. Bahçeye konulan oturma mobilyalarının da çocuklara yönelik olarak dekore edilmesine dikkat edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co