Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Oyuncak Müzesi’nde Masal Atölyesi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT TARİHİ VE TANITIMI DAİRESİ BAŞKANLIĞI’NA BAĞLI OYUNCAK MÜZESİ 21 VE 22 ARALIK’TA YAZAR VE EĞİTİMCİ BAKIŞ KUTLU’NUN KATILACAĞI MASAL ATÖLYESİ ETKİNLİĞİNİ DÜZENLİYOR.

Oyuncak Müzesi’nde Masal Atölyesi
20 Aralık 2018 - 11:54

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanlığı’na bağlı Oyuncak Müzesi 21 ve 22 Aralık’ta Yazar ve Eğitimci Bakış Kutlu’nun katılacağı Masal Atölyesi etkinliğini düzenliyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, çocuklar için özel bir program hazırladı. 21 Mayıs Cuma günü saat 13.30 ve 22 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’de An Koleksiyon Serisi Yazarı Eğitimci Bakış Kutlu’nun konuk olarak katılacağı Masal Atölyesi Etkinliği gerçekleştirilecek. Bakış Kutlu, çocuklara kendi yazdığı masalları anlatacak. Yazar sonrasında çocuklara masalları neden dinmeleri gerektiği, nasıl masal anlatılır gibi konularda bilgi verecek. Yazar ve çocuklar dinledikleri masallarla ilgili resim yapacaklar.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al