Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Özel çocuklara yaza veda pikniği

TELEFERİK KEYFİNİN ARDINDAN ÖZEL ÇOCUKLAR MÜZİK HOCALARININ ÇALDIĞI OYUN HAVALARI İLE DE GÜN BOYU UNUTAMAYACAKLARI BİR ETKİNLİK GEÇİRDİLER. BEDENSEL, GÖRME, İŞİTME VE ZİHİNSEL ENGELLİ İLE OTİSTİK VE DOWM SENDROMLULARIN GÖREV ALDIĞI MEHTERAN TAKIMI, YAKLAŞIK 2 YIL ÖNCE KURULDU.

Özel çocuklara yaza veda pikniği
12 Eylül 2018 - 12:48

Kepez Belediyesi ve Engelli Vakfı işbirliği ile kurulan mehteran takımı ve ritim grubu yaza veda pikniğinde buluştu.

Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi ve Engelli Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen yaza veda pikniğine 80 kişi katıldı. Sarısu da düzenlenen piknikte özel çocuklar aileleri ile birlikte gönüllerince vakit geçirme imkanı buldular. Özel çocuklar Sarısu-Tünektepe arasındaki teleferiğe binerek Antalya’yı kuş bakışı izlediler.

Engelleri aşıyorlar

Teleferik keyfinin ardından özel çocuklar müzik hocalarının çaldığı oyun havaları ile de gün boyu unutamayacakları bir etkinlik geçirdiler. Bedensel, görme, işitme ve zihinsel engelli ile otistik ve dowm sendromluların görev aldığı mehteran takımı, yaklaşık 2 yıl önce kuruldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al