Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Özel öğrencilerin sergisine ilgi büyük oldu

EPEZ ÖZEL EĞİTİM VE UYGULAMA MERKEZİ 2. KADEME VE İŞ UYGULAMA MERKEZİNDE ÖĞRENİM GÖREN ÖZEL ÖĞRENCİLERİN EĞİTİM YILI İÇERİSİNDEKİ YAPTIĞI ÇALIŞMALAR SERGİLENDİ. AYDIN KANZA PARKI’NDAKİ SERGİ VE KERMESTE ÖZEL ÖĞRENCİLERİN YAPTIĞI RESİM, HEDİYELİK EŞYA VE EL İŞLERİ ZİYARETÇİLERİN BEĞENİSİNE SUNULDU.

Özel öğrencilerin sergisine ilgi büyük oldu
19 Nisan 2018 - 17:04

Kepez Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi 2. Kademe ve İş Uygulama Merkezinde öğrenim gören özel öğrencilerin eğitim yılı içerisindeki yaptığı çalışmalar sergilendi. Aydın Kanza Parkı’ndaki sergi ve kermeste özel öğrencilerin yaptığı resim, hediyelik eşya ve el işleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

“Hayatı paylaşmak için engel yok” sloganıyla gerçekleştirilen sergiye, Antalyalılar büyük ilgi gösterdi. Merkez Müdürü Gökmen Güler, özel öğrencilerin ellerinden çıkan her eserin anlamının büyük olduğunu söyledi. Öğrencilerin büyük bir özveriyle bu eserleri yaptığını anlatan Güler, “Antalyalılar da öğrencilerimizin eserlerine gereken değeri gösterdi. Öğrencilerimiz bu sergi ile çok mutlu oldular. Herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sergi, 29 Nisan’da sona erecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al