Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?
13 Kasım 2018 - 17:28

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çevrenin, sitelerin, evlerin, işyerlerinin veya oyun parklarının korunması ve buraların çevrelerine şık bir görüntü kazandırılması amacıyla panel çitler tercih edilmektedir. Panel çitlerin üretimi tel örgü ile makinede olmaktadır. Standart, lüks ve duble şeklinde üç ayrı panel çit modeli bulunmaktadır. Panel çitler genellikle yeşil renkte olmakla birlikte her renkte boyanabilmektedir. Panel çitler galvaniz ve paslanmaz maddeden imal edildikleri için darbelere karşı dayanıklı üründür. Kolay kesilmez ve kırılmaz bir yapıya sahiptir.

Panel Çitler Nerelerde Kullanılır?

Panel çitler hem güvenlik hem estetik değeri yüksek ürünler olduğundan günümüzde fazlaca talep görmektedir. Aşağıdaki yerlerde panel çit uygulaması yaygındır:

  • Kişilerin şahsi kullanımındaki evlerinin çevresi
  • Birçok ev ya da apartmandan oluşan site sınırları
  • Belediyelerin çocuk oyun parkları
  • Havaalanları, havalimanları, limanlar
  • Futbol sahası, basket sahası ya da karma spor komplekslerinin çevresi
  • Karayolunda karşılıklı yollar arası ve ya yol ile kaldırım arası
  • Hobi bahçelerinde veya işyerlerinin çevresi
  • Ülke sınırları, konsolosluklar veya mülteci kampları

Panel Çit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Panel çitler, örgü haline getirilmiş demir tellerden oluşur. Bu nedenle bir panel çitin fiyatı telin kalitesi, örülme sıklığı, deseni, uygulandığı alan gibi birçok faktörden etkilenir. Bu anlamda ilk değişken ürünün kalitesidir. Panel çitlerin galvanizden veya 304-430 paslanmaz demirlerden yapılması gerekir. Bunun dışındaki ürünler uygun fiyata temin edilmiş olsa da istenilen verim alınamaz. İkinci değişken panel çitin ebatlarıdır. Her ürün de olduğu gibi ebat arttıkça ödenen toplan fiyat artmaktadır. Çim çit ürünü demir + sun içimden oluştuğu için bu ürünün fiyatı panel çit ve tel çit fiyatının üstündedir. Her ürünün olması gereken belirli özellikleri ve kalitesi vardır. Çimenli Çit konusunda da üretim yapan firmamız sizlere tel örgü yerine çim çitürünüde önermektedir. Tel örgülerde 1 kat 2mm veya üzeri tel olurken, çimli çitte bu tel 2 kat ve 3,20mm kalınlığındadır. Bu sayede hem çift katlı tel sağlamlığı ön plana çıkarırken diğer yandan dekoratif çim çiti size özel olarak üretmiş olur. Fiyatı tel örgüden bir kademe daha yüksektir. Ancak toplu ve fazla alımlarda panel çitlere ödenen birim fiyat düşecektir. Çünkü hammadde alımından makinenin ayarlanmasına kadar her şey minimum seviyeye indirildiğinde ürün maliyeti düşmektedir.

Panel çit fiyatlarında üçüncü değişken ürünün montajıdır. Burada personelin uzman olması, devamlı aynı işe ile uğraşması ve farklı çözümler üretebilme yeteneğine sahip olması önemlidir. Uzman personelin çalıştığı firmalar ile alelade çalışan firmalar arasında fiyat farkı olmaktadır. Bunun yanında montaj esnasında kaynaklanan özel durumlar da panel çit fiyatını arttırmaktadır. Örneğin zemin yapısından dolayı direk ile desteklenmesinin gerekmesi, panel çit çeşidinin dubleye çevrilmesi gibi hususlar maliyeti yükseltmektedir.

Hammadde temin ve üretim ekibimiz sürekli hammadde pazar araştırması yapmakta ve en kaliteli ürünü en iyi fiyata temin etmeye çalışmaktadır. Firmamızın müşteri kapasite büyüklüğü nedeniyle yüksek mal alımı yapma ile hammadde daha uyguna gelmektedir. Firmamız ekonomik maliyetlerini deneyimli personeli ile bileştirip müşterilerine sunmaktadır. Size eşişiz bir güzelliğe ve güvenliğe ekonomik şekilde kavuşmak isterseniz firmamızla iletişime geçiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat