Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Park sahasının bittiğini görmedi 3 metreden aşağı düştü

Aksu’da mahalleler ile Aksu arasında ulaşımı sağlayan bir kişi kullandığı araç ile geri manevra yaparken park sahasının bittiğini fark edemeyince yaklaşık 3 metre yukarından aşağıda bulunan küçük kanala düştü.

Park sahasının bittiğini görmedi 3 metreden aşağı düştü
14 Aralık 2017 - 14:00

Aksu’da Kullandığı araç ile geri manevra yapan bir kişi park sahasının bittiğini fark edemeyince yaklaşık 3 metre yukarından aşağıda bulunan küçük kanala düştü.

Olay dün akşam saatlerinde Aksu ilçesi depolama durağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Aksu’da mahalleler arası toplu taşıma hizmeti veren belediyeye ait araçta çalışan ve ismi açıklanmayan sürücü, yolcuları indirdikten sonra geri manevra yaparken park sahasının bittiğini fark etmedi. Aracın kontrolünü kaybeden zürücü, yaklaşık 3 metre aşağıda bulunan küçük kanala düştü. Önü havada dikili kalan araçtan şoför kendi imkanları ile çıktı. Sürücü ise olayı herhangi bir yara almadan atlattı, araç için çekiciden yardım istendi. Aşağı düşen araç çekici yardımı ile yukarı çekildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al