Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Patencilerin “bana da yolla” pozu

ANTALYA’DA İŞLEK BİR CADDEDE YAŞLARI 10 İLA 15 ARASINDA DEĞİŞEN ÇOCUKLARIN TEHLİKELİ PATEN YOLCULUĞU KAMERALARA YANSIDI. ARAÇLARIN ARASINDA GEZİNEN VE HALK OTOBÜSÜNÜN ARKASINA TUTUNARAK İLERLEYEN ÇOCUKLARDAN BAZILARININ, KENDİLERİNİ GÖRÜNTÜLEYEN SÜRÜCÜLERE ‘BANA DA YOLLA’ ŞEKLİNDE KARŞILIK VERMESİ, KENDİSİNİ ÇEKEN SÜRÜCÜLERİ DE KENDİ CEP TELEFONUYLA ÇEKMESİ DİKKATLERDEN KAÇMADI.

Patencilerin “bana da yolla” pozu
27 Kasım 2018 - 11:42

Antalya’da işlek bir caddede yaşları 10 ila 15 arasında değişen çocukların tehlikeli paten yolculuğu kameralara yansıdı. Araçların arasında gezinen, halk otobüsünün arkasına tutunarak ilerleyen çocuklardan bazılarının kendilerini görüntüleyen sürücülere ‘bana da yolla’ şeklinde karşılık vermesi ve sürücüleri de kendi cep telefonuyla çekmesi dikkatlerden kaçmadı.

Muratpaşa ilçesi Tekelioğlu Caddessi’nde araçların arasında gezinen ve bir halk otobüsünün arkasına tutunarak ilerleyen patenli çocuklar, tehlike oluşturdu. Sürücülerden bazılarının, uyarılarda bulunmasına rağmen çocukların aldırış etmediği, tam aksine kendilerini cep telefonuyla çeken sürücülere ‘bana da yolla’ dediği gözlendi. Yine çocuklardan birisinin halk otobüsüne tutunduğu sırada kendisini çeken sürücüye yaptığı hareket de bu kadarına pes dedirtti. Arkasından gelen otomobile doğru dönen çocuk, kendisini çeken sürücüyü de cep telefonuyla çekti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al