Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Phaselis’te caz keyfi

KEMER YÖRESİ TANITIM VAKFI (KETAV) VE KEMER BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN 9. PHASELİS SANAT FESTİVALİ’NİN FİNALİNDE SAHNE ALAN AKRA JAZZ BAND VE SOLİST SİBEL KÖSE TARİHLE CAZI BULUŞTURDU.

Phaselis’te caz keyfi
18 Eylül 2018 - 11:22
banner

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Phaselis Sanat Festivali’nin finalinde sahne alan Akra Jazz Band ve solist Sibel Köse tarihle cazı buluşturdu.

KETAV ve Kemer Belediyesi tarafından Tekirova Mahallesi’ndeki 2 bin yıllık tarihi geçmişe sahip Phaselis Antik Kenti’nde düzenlenen 9 Phaselis Sanat Festivali’nin final konserini Akra Jazz Band/Sibel Köse gerçekleştirdi. Trombonda Ozan Çelikel, gitarda aynı zamanda grubun müzik direktörü de olan Çağlayan Yıldız, piyanoda Thomas Lewicki, basda Barış Kıratlı, davulda Bırak Yavaş’ın yer aldığı Akra Jazz Band; Türkiye’nin önde gelen caz vokalistlerinden Sibel Köse ile birlikte tarihi su kemerlerinin önünde verdiği konserde sanatseverlere unutamayacakları bir akşam yaşattı. Konseri, KETAV Başkanı Mustafa Gül, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı (TÜROFED) Osman Ayık, otel işletmecileri, yerli ve yabancı turistlerle Kemerliler izledi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -