Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Phaselis’te caz keyfi

KEMER YÖRESİ TANITIM VAKFI (KETAV) VE KEMER BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN 9. PHASELİS SANAT FESTİVALİ’NİN FİNALİNDE SAHNE ALAN AKRA JAZZ BAND VE SOLİST SİBEL KÖSE TARİHLE CAZI BULUŞTURDU.

Phaselis’te caz keyfi
18 Eylül 2018 - 11:22

Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Phaselis Sanat Festivali’nin finalinde sahne alan Akra Jazz Band ve solist Sibel Köse tarihle cazı buluşturdu.

KETAV ve Kemer Belediyesi tarafından Tekirova Mahallesi’ndeki 2 bin yıllık tarihi geçmişe sahip Phaselis Antik Kenti’nde düzenlenen 9 Phaselis Sanat Festivali’nin final konserini Akra Jazz Band/Sibel Köse gerçekleştirdi. Trombonda Ozan Çelikel, gitarda aynı zamanda grubun müzik direktörü de olan Çağlayan Yıldız, piyanoda Thomas Lewicki, basda Barış Kıratlı, davulda Bırak Yavaş’ın yer aldığı Akra Jazz Band; Türkiye’nin önde gelen caz vokalistlerinden Sibel Köse ile birlikte tarihi su kemerlerinin önünde verdiği konserde sanatseverlere unutamayacakları bir akşam yaşattı. Konseri, KETAV Başkanı Mustafa Gül, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı (TÜROFED) Osman Ayık, otel işletmecileri, yerli ve yabancı turistlerle Kemerliler izledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al