Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Plastik Duba

Plastik Duba
02 Kasım 2022 - 12:03

Plastik Duba

Duba ayakta durabilen plastik nesnelere denilmektedir. Bu plastik nesneler yaşadığımız sosyal ortamların birçoğunda karşımıza çıkmaktadır. Reklam dubası, park dubası olarak da ifade edilen bu dubalar uyarı levhası olarak kullanılmaktadır. Plastik dubamodelleri incelendiğinde bu modellerin ayakta duracak şekilde birkaç parçanın birleşmesiyle oluştuğu görülmektedir. Katlanabilir olarak üretilen plastik dubaların yanında iki parçadan oluşan ve ayakta duran dubalar da bulunmaktadır.

Bu dubalar üzerine trafik uyarıları yazılabilir. Bunun yanında park yapılamaz, park yeri gibi uyarılar da yer alabilir. Bunların yanında firmalar kendi reklamlarını veya tanıtımlarını bu levhalar aracılığıyla yapabilirler. Çok amaçlı olarak kullanılabilen bu dubalar plastikten üretildiği için bu adı almıştır.

Plastik Duba Kullanımı

Uyarı levhalarının plastikten üretilmiş çeşitlerine plastik duba denilmektedir. Bu plastik uyarı levhaları çift yönlü olarak üretilmektedir. Ayrıca bu modeller dış ortamda kullanılan ürünler olduğu için her türlü hava koşullarına dayanıklı olarak yapılmaktadır. Böylece uzun süreli kullanıma uygun olacaktır. Plastik duba modellerini incelemek ve satın almak için https://bayraksantekstil.com.tr/kategori/reklam-park-dubalari/ sayfasını inceleyebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat