Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Polise kapıyı, hayatından endişe duyulduğu ihbarı yapılan genç kız açtı

ANTALYA’DA BİR KİŞİNİN 112 ACİL SERVİSİ ARAYARAK BİR GENÇ KIZDAN HABER ALAMADIĞINI VE HAYATINDAN ENDİŞE ETTİĞİNİ SÖYLEMESİ POLİS VE SAĞLIK EKİPLERİNİ HAREKETE GEÇİRDİ. EVİN ÇEVRESİNDE TERTİBAT ALIP İTFAİYENİN MERDİVENLE 3. KATA ULAŞMAYA ÇALIŞTIĞI SIRADA ZİLE BASAN POLİS, KAPIYI AÇAN GENÇ KIZI GÖRÜNCE ŞAŞKINA DÖNDÜ. İHBARIN ASILSIZ OLDUĞU ANLAŞILDI.

Polise kapıyı, hayatından endişe duyulduğu ihbarı yapılan genç kız açtı
29 Kasım 2018 - 11:32

Antalya’da bir kişinin 112 acil servisi arayarak bir genç kızdan haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini söylemesi polis ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Evin çevresinde tertibat alıp itfaiyenin merdivenle 3. kata ulaşmaya çalıştığı sırada zile basan polis, kapıyı açan genç kızı görünce şaşkına döndü. İhbarın asılsız olduğu anlaşıldı.

Olay Manavgat ilçesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre bir kişi, Kavaklı Mahallesi’nde bir apartmanın 3. katında yaşayan kız arkadaşından haber alamadığını ve hayatından endişe ettiğini söyleyince, polis, itfaiye ve 112 sağlık ekibini harekete geçirdi.

Belirtilen adrese gelen itfaiye ekipleri merdivenle genç kızın yaşadığı 3. kata ulaşmaya çalışırken, 112 sağlık ekipleri de kapıda hazır bekledi. Polisin ziline bastığı kapıyı açan genç kız, kendisinin bir şeyi olmadığını belirtince ekipler uzun süre boş yere meşgul edildiği bölgeden dönüşe geçti. 112’nin meşgul edilmesi nedeniyle sağlık ve asayiş hizmetine gerçekten ihtiyaç duyulduğunda gecikme yaşanacağı belirtilerek vatandaşlardan 112 acil çağrı hattını gereksiz yere aramamaları istendi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al