Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

POYD Başkanı Atmaca oldu

PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ (POYD) BAŞKANLIĞINDA YAPILAN OLAĞAN GENEL KURULDA YENİ BAŞKAN ÜLKAY ATMACA SEÇİLDİ.

POYD Başkanı Atmaca oldu
01 Aralık 2018 - 16:42
banner

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanlığında yapılan olağan genel kurulda yeni başkan Ülkay Atmaca seçildi.

Başkanılığını Salih Çene, Volkan Şimşek ve Tuncay Özbakır’ın yaptığı genel kurulda derneğin olağan seçimi gerçekleştirildi. Başkan Hakan Duran derneğin 2 yıllık faaliyetlerini ve derneğin dünden bugüne kadar gelişimini anlattı.

Yapılan genel kurul sonucunda Başkanlığa Ülkay Atmaca, yönetim Kurulu üyeliklerine ise Hakan Duran, Selçuk Meral, Burak Yıldız, Erdoğan Turan, Hülya Şahin, Fethi İz, Ercan Çek, Mehmet Bahar, Hakan Arslanoğlu, Volkan Yorulmaz ve Serdar Özkaya seçildi. Denetleme kurulu üyeliklerine ise Yusuf Hacısüleyman, Avni Aker ve Ali Kızıldağ getirildi.

Derneğin yeni yönetimi önümüzdeki günlerde toplanarak görev dağılımında bulunacak.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co