Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Rampa ısıtma sistemleri

Rampa ısıtma sistemleri
23 Şubat 2018 - 13:58

İş kazalarının bir çoğu önlem almamaktan dolayı meydana gelmektedir. Kar ve buzlanma meydana gelerek ticari işletmelerin çalışmasında aksaklıklar meydana getirmekte firmaları zarara uğratmaktadır. Firmaların bir çoğu düz zeminler üstüne kurulmamaktadır dolayısıyla rampa ve eğimli araziler ağır kış şartları koşullarında donma ve buzlanma eğilimi göstermektedir. Rampaların kar ve buzlanmasını engelleyici çözümler arasında rampa ısıtma sistemleri kalıcı çözüm getirmektedir. Tuz ve kimyasal serpmek rampaların o anlık erimesine sebep olmakta ancak geçici çözüm olmaktadır ve uzun süreli kullanımda yer zemininin zarar görmesine neden olmaktadır.  Rampa zeminine ısıtıcı kablolar ve şilteler yardımı ile döşenen rampa ısıtma sistemi termostat ve ıslaklık sensörleri yardımıyla rampa zemininin kuru kalmasını sağlamaktadır. Sadece ticari işletmelere uygulanmayan sistem; inşaat alanlarına geçici olarak kurulabilmekte kolay kurulum ve montajı sayesinde proje bitiminde kolaylıkla sökülebilmektedir.

Rampa ısıtma sistemleri maliyetli midir?

rampa ısıtma sistemleri, olası iş kazalarına önlem getirmekte kaza sonucu meydana gelecek tazminat bedellerinin yanında kurulum bedeli çok cüzi kalmaktadır. Ayrıca sistemin termostatlı bir sistem olması sebebiyle gerekli ısı ve kuruluğa gelindiğinde sistem devreden çıkacak elektrik tüketim maliyetlerinin de düşmesine yardımcı olacaktır. İşletme ve kaza maliyetlerinin yanında sık bakım istememesi ve uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı vermesi sebebiyle uzun yıllarda kendi maliyetini sağladığı ekonomi ile çıkaracaktır.

TicimaxOptimize

Rampa ısıtma sistemi nasıl kurulur?

ISITMAX ekibinin sistem ihtiyacı olan rampa zemininin keşif ve projelendirme işlemlerini yaptıktan sonra zemin döşenmesi işlemine başlanır. Kısa sürede döşenme imkanına sahip olan sistem termostat, sensör ve kontrol panelinin eklenmesi ile kurulum aşaması tamamlanır. Son aşama olarak sistemin son kontrolleri yapılıp çalışması sağlanan sistem profesyonel ekip tarafından bir süre takip edilir ve problem çıkmaması ile beraber kullanıcısına gerekli kullanım talimatları hatırlatıldıktan sonra kurulum tamamlanır.

Isıtmax tecrübesiyle rampa ısıtma sistemleri

Uzun yıllardır yüzlerce proje ve kurulumda bulunan ISITMAX ekibi; gerekli tecrübeye sahip personelleri ile endüstriyel işletmelere çözümler getirmekte planlı, organize ve eksiksiz kurulumlar ile müşterilerine konforlu imkanlar sağlamaktadır. İster girişimci ister iş adamı olun ISITMAX profesyonelliğinden faydalanmak ister misiniz?

 

Kaynak: https://www.isitmax.com/rampa-ve-yol-isitma/

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al