Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Rus uyruklu kadın ameliyat için Alanya’yı tercih etti

HALLUKS VALGUS RAHATSIZLIĞI OLAN VE SAĞLIK HİZMETLERİNİN HIZLI OLMASI, TEKNOLOJİ VE FİYAT AVANTAJI NEDENİYLE TÜRKİYE’Yİ TERCİH EDEN RUS UYRUKLU KADIN, AMELİYATINI ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE OLDU.

Rus uyruklu kadın ameliyat için Alanya’yı tercih etti
08 Ağustos 2017 - 10:58

Halluks Valgus rahatsızlığı olan Rus uyruklu kadın, ameliyatını Antalya’nın Alanya ilçesinde oldu.

Halluks Valgus adı verilen ayak başparmağındaki deformasyon rahatsızlığı bulunan ve Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonunun (TURSAF) turistin sağlığı konulu makalesini okuyan Rus uyruklu kadın Valentina Urtikova, sağlık hizmetlerinin hızlı olması, teknoloji ve fiyat avantajı nedeniyle Türkiye’yi tercih ederek Alanya’ya geldi. Urtikova, Antalya Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Sezer, tarafından ameliyat edildi.

“Başarılı geçen ameliyat sonrasında hastamızı servise aldık”

Başarılı bir operasyon olduğunu söyleyen Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Sezer, hastanın ayak başparmağındaki şekil bozukluğunun giderilmesi için Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesin başvurduğunu söyledi. Sezer, “Valentina Urtikova isimli hastamız bize geldiğinde, ayak başparmağındaki şekil bozukluğu nedeniyle yürümekte güçlük çekmekteydi. Hastamızın bu rahatsızlığını gidermek için bir ameliyat gerçekleştirdik. Başarılı geçen ameliyat sonrasında hastamızı servise aldık. Hastamızı hastanemizden ayağının üstüne basarak taburcu işlemlerini gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Bir hekim olarak hastalarımı mutlu ve sağlıklı görmek bizleri mutlu ediyor. Bu amaç doğrultusunda azimle çalışmaktayız” dedi.

“Kendi evindeymiş gibi ağırlandım”

Valentina Urtikova ise, ameliyat olduğu hastanede kendi evindeymiş gibi ağırlandığını ifade etti. Urtikova, “TURSAF’ın turistin sağlığı konulu makalesini okudum. Sağlık hizmetlerinin hızlı olması, teknoloji ve fiyat avantajı nedeniyle Türkiye’yi tercih ettim. Benimle ilgilenen, ameliyatımı gerçekleştiren Dr. Cenk Bey’e, tecrübeli ve anlayışlı tüm sağlık personellerine göstermiş oldukları samimiyetten dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -