Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Saçı Baştan Yapan Saç Boyası Palette

Saçı Baştan Yapan Saç Boyası Palette
21 Aralık 2019 - 18:01

Saçı Baştan Yapan Saç Boyası Palette

Dünyaca ünlü Schwarzkoph saç bakım ürünlerinin en çok tercih edilen saç bakım ürünlerinden olan Palette saç boyaları ve renk açıcıları sınırsız renk alternatifi içermekte olup adeta saçı baştan yaratan bir etkiye sahiptir.

Saçınızın belli bir süre aynı renkte olması sizin için sıkıcı geliyorsa bu durumda saç renginizin değiştirilmesinin vakti gelmiştir. Bu konuda size yardımcı olacak Palette saç boyası bulunmaktadır.

Palette Saç Boyası ve Renk Açıcıları

Palette saç boylarında renk tercihleri açısından 4 farklı seride müşterilere sunulmaktadır. Doğal Renkler Serisi ve Palette Delux Yoğun renkler Serisi kullanıcıların en çok tercih ettiği Palette saç boyası ürünleridir. Renk açıcı ürünler de kullanıcılardan büyük ilgi görmektedir.

İddialı Saçlar için Palette

Siyahın en parlak tonları ve sarının en açık tonları gibi risk içeren ve bu renklerde bile müşterilerden büyük ilgi gören tüm Palette ürünlerini Kozmela’dan uygun fiyatlarla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr