Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sağlıkta Propolis Desteği

Sağlıkta Propolis Desteği
26 Ekim 2020 - 17:20

Sağlıkta Propolis Desteği

Çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için oldukça önemli bir vitamin kaynağı olan propolis arılar tarafından üretilmekte olan bir üründür. İçeriğinde antioksidan özelliğini barındıran bu besin kaynağı farklı türlerde vücuda etki eden enfeksiyonların tedavi sürecinde kullanılmaktadır. 

Bünyesinde demir, çinko, bakır, magnezyum, sodyum B12, C, E gibi vitamin ve mineral desteklerini barındıran bu ürün farklı renklerde üretilerek satışa sunulmaktadır. Çoğunlukla eczanelerde satılan besin değeri oldukça yüksek olan propolis reçetesiz olarak satışa sunulabilmektedir. 

Propolis Faydaları Nelerdir?

Reçine, bal mumu, polen ve yüzde yüz organik materyallerin birleşmesinden oluşan propolis insan sağlığı için oldukça önemli faydalar sağlamaktadır. Özellikle bağışıklık sisteminin güçlü kılınmasında önemli bir role sahip olan bu ürün, iltihabın vücut üzerinden atılmasına ve günümüzde oldukça yaygın bir hastalık türü olan kanser hastalığının tedavi sürecine oldukça büyük katkılar sağlamaktadır. 

Vücut üzerinde yaygınlaşmakta olan virüslerin yok edilmesinde etkili olan bu vitamin vücut direncini arttırarak mevsimsel geçişlerde sıklıkla oluşan grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Farklı içeriklerde üretilen tüm bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.mindivan.com.tr/kategori/propolis sitesinden yararlanabilirsiniz. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al