Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sağlıkta Propolis Desteği

Sağlıkta Propolis Desteği
26 Ekim 2020 - 17:20
banner

Sağlıkta Propolis Desteği

Çocuklardan yetişkinlere kadar herkes için oldukça önemli bir vitamin kaynağı olan propolis arılar tarafından üretilmekte olan bir üründür. İçeriğinde antioksidan özelliğini barındıran bu besin kaynağı farklı türlerde vücuda etki eden enfeksiyonların tedavi sürecinde kullanılmaktadır. 

Bünyesinde demir, çinko, bakır, magnezyum, sodyum B12, C, E gibi vitamin ve mineral desteklerini barındıran bu ürün farklı renklerde üretilerek satışa sunulmaktadır. Çoğunlukla eczanelerde satılan besin değeri oldukça yüksek olan propolis reçetesiz olarak satışa sunulabilmektedir. 

Propolis Faydaları Nelerdir?

Reçine, bal mumu, polen ve yüzde yüz organik materyallerin birleşmesinden oluşan propolis insan sağlığı için oldukça önemli faydalar sağlamaktadır. Özellikle bağışıklık sisteminin güçlü kılınmasında önemli bir role sahip olan bu ürün, iltihabın vücut üzerinden atılmasına ve günümüzde oldukça yaygın bir hastalık türü olan kanser hastalığının tedavi sürecine oldukça büyük katkılar sağlamaktadır. 

Vücut üzerinde yaygınlaşmakta olan virüslerin yok edilmesinde etkili olan bu vitamin vücut direncini arttırarak mevsimsel geçişlerde sıklıkla oluşan grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Farklı içeriklerde üretilen tüm bu ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için https://www.mindivan.com.tr/kategori/propolis sitesinden yararlanabilirsiniz. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co