Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şair Cumhur Taşkın, kitabının gelirini mor çatıya bağışlayacak

ŞAİR CUMHUR TAŞKIN YENİ ÇIKARDIĞI KİTABI ‘AŞK BANA UZAKMIŞ ANNE’NİN GELİRİNİ, ANKARA MOR ÇATI KADIN SIĞINMA EVİNE BAĞIŞLAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Şair Cumhur Taşkın, kitabının gelirini mor çatıya bağışlayacak
15 Ekim 2018 - 9:52
banner

Şair Cumhur Taşkın yeni çıkardığı kitabı ‘Aşk Bana Uzakmış Anne’nin gelirini, Ankara Mor Çatı Kadın Sığınma Evine bağışlayacağını söyledi.

Ankara’da yaşayan şair Cumhur Taşkın yıllarca derlediği şiirlerini, ‘Aşk Bana Uzakmış Anne’ kitabıyla topladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan kitap, çok sayıda kitapçı ve online mağazalarda satışa sunuldu.

Şair Taşkın bir süredir hayalini kurduğu kitabını nihayet çıkartırken, sosyal sorumluluk örneği göstererek kitabının gelirini Ankara Mor Çatı Kadın Sığınma Evine bağışlayacağını kaydetti.

“Kirli zamanlara emanet edip kirletmedim”

Hayatından ve kitabından kısaca bahseden Taşkın, “Fakirliğini düşünmekten yalnızlıklarını unutan insanların başkenti İstanbul’da dünyaya geldim. Özel bir şirkette çalışıyorum. Bir nehir gibi sessizce içimdeki acılarımı, sevdalarımı, yalnızlığımı ve hasretimi kağıda akıtıp döktüm. Bir çocuğun anlamını bilmediği kelimeleri severek tekrarladığı gibi aşık oldum. Acılarımı, insana değil, kağıda bağırdım. Yalnızlığımı, kirli zamanlara emanet edip kirletmedim. Bir annenin çocuğuna sarılıp koruduğu gibi korudum onu” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -