Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sakarya oto çekici fiyatları

Sakarya oto çekici fiyatları
18 Mayıs 2018 - 18:04

Sakarya oto çekici fiyatları

Aracınızla yolda kaldığınız zaman yardımınıza kimin koşacağını hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz, her an böyle bir tehlikeyle karşı karşıya kalacağınızı bir düşünün deriz… Çünkü yoldayken karşınıza her an her şey gelebiliyor. Aracınızın birden arızalandığını ya da kontrolsüz çıktığınız zaman benzininin bittiğini düşünürsek, bir de ıssız bir ortamda iseniz yardımınıza koşacak pek bir kimse bulamazsınız. Ama bir telefon kadar uzağınızda olan oto çekiciler ile bu zorluktan kurtulabilirsiniz.

Örneğin Sakarya’da küçük bir trafik kazası geçirdiniz, ya da aracınız arızalandı. Hemen internetten yararlanıp Sakarya oto çekici firmaları arasından bir firma seçerek aracınızı kurtarabilirsiniz. Bu kurtarma için ödeyeceğiniz mebla, firmalardan firmaya değişiklik göstermektedir. Bunun için eğer acil bir durum yoksa, birkaç firma ile telefonla görüşüp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bilgi alırken aracınızın büyüklüğünü, modelini, hasarını belirtin ve bulunduğunuz konumu söyleyin.

Sakarya oto çekiciler, kilometre hesabına göre ücret almaktadır. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse, kurtarma ve çekme müdahale ücretinde trafikten men edilen bir motorlu bisiklet için gündüz 65 TL öderken, gece için 100 TL ödenir. 0-50 km arasında ücret 4 TL artış gösterirken 50 km üzeri için km başına 2 TL ücret alınır. Ayrıca aracın tipine göre oto çekicilerin fiyatları değişiklik gösterir. Çekilecek araç trafikten men edilen bir otomobilse, gündüz tarifesi için başlangıç ücreti 100 TL’dir. Eğer aracınız gece çekilecekse başlangıç ücreti 140 TL olur. 50 km üzeri bir mesafe gidilecekse km başına 6 TL ödenir. Ayrıca karayolunun içerisine mi dışarısına mı çıkılacağı da önemlidir. Bu sebeple her bir detayı sorup öğrendikten sonra çekiciyi çağırmanızda fayda var.

Eğer ki yasak bir yere park edilmişse fiyatlandırma daha farklıdır.  Park yasağına uymayan araç otomobilse, gündüz çekme ücreti yaklaşık 40 TL’dir. Gece ise 50 TL gibi bir ödeme alınır. Kilometre başına 8 TL gibi bir fiyat ödenir. Araç otobüs, traktör, kamyon, tanker, TIR, iş makinesi vb. araçlarsa çekme ücreti, 80 TL’dir. Gece tarifesinde durum 100 TL olur. Kilometre başına çekme ücreti ise 15 TL’dir.

Otoparkta da belirli bir ücret ödenmektedir. Motorlu bisikletlerin otopark ücretleri yaklaşık 3 TL, otomobillerin, traktörlerin, minibüslerin, kamyonetlerin, arazi taşıtlarının 14 TL civarıdır. Bu araçlardan daha büyük ve yapılı olan araçların fiyatları da yaklaşık 23 TL civarındadır.

‘Oto çekiciye benim ihtiyacım olmaz’ demeyin, trafikte olduğunuz; araç kullandığınız her an çekicilere ihtiyacınız olabileceğini unutmayın…

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al