Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Samsun Konaklama

Samsun Konaklama
26 Ekim 2020 - 16:01

Samsun Konaklama

Karadeniz bölgesinde en güzel sahil şeridine sahip olan il Samsun’dur. Özellikle yaz aylarında diğer sahil bölgelerine göre biraz daha serindir. Çevre illerden, ilçelerden her yaz çok sayıda misafir ağırlamakta olan bir şehirdir. Bir tarafı yeşille kaplı diğer tarafı denizle olan bu şehir gelen misafirlere huzur vermektedir. Ayrıca bilindiği üzere Karadeniz bölgesinde yer aldığı için Samsun’da yaylalar da meşhurdur. Gelen misafirler yaylaya çıkıp konaklama yapabilirler. Samsun konaklama açısından zengin bir yerdir. Gelen misafirlere istekleri ve bütçelerine uygun konaklama imkanı sunabilir. 

Samsunda konaklama yerleri fiyatları ve fotoğraflarını görmek için tıklayın. Samsun konaklama

 Samsun Konaklama Yerleri Hakkında

 Samsun konaklama açısından zengin bir sahil kentidir. Konaklama için sosyal tesisler, oteller, günlük kiralık evler, pansiyonlar ve apart bulunmaktadır. Samsun konaklama yerleri her bütçeye uygun yerlerdir. Ailenizle, arkadaşlarınızla dilediğiniz zaman gelebilir, huzurlu bir tatil imkanı bulabilirsiniz. Samsun’da beş yıldızlı oteller, tam pansiyonlar ve eksiksiz günlük kiralık evler bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitedir.

DİĞER KONAKLAMA SEÇENEKLERİNE ULAŞIN

Samsun günlük kiralık daire

Samsun günlük kiralık ev

Samsun pansiyonları

 Samsun konaklama yerleri şehir merkezine yakın olması sebebiyle ulaşım konusunda problem olmayacaktır. Konaklama yerleri için jollyhome.com.tr sitesinden bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

 Samsuna Gezmeye Değer Bir Yer Mi?

 Samsun Atatürk Şehri olarak tanımlanan bir yerdir. Samsun Kurtuluş Savaşının başladığı yerdir. Atatürk’ten Samsuna kalan pek çok yer vardır. Her biri gezilmeye görülmeye değer yerlerdir. Samsun’da gezilecek yerleri sıralayacak olursak;

 1- Kurtuluş yolu ve Tütün iskelesi

 2- Bandırma Vapuru müzesi

 3- Gazi Müzesi

 4- Samsun Kalesi

 5- Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi

 6- Samsun Atatürk Anıtı

 7- Atakum sahili 

 8- Kayak merkezleri

 9- Samsun yayları gibi gezilmeye değer yerleri olan, tarihle dolu dolu olan bir şehirdir. 

 Samsun Konaklama Fiyatları Ne Kadardır?

 Samsun’da turizmin en çok görüldüğü mevsim yaz aylarıdır. Bu nedenle konaklama fiyatları en yüksek haziran ve eylül ayları arasında olmaktadır. Samsun konaklama fiyatları günlük 60 – 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Samsun’da bulunan lüks konaklama yerlerinin gecelik ücreti yüksek olsa da uygun bütçeli yerlerde vardır. Yılın her ayı gelip tatil yapılabilecek yerler mevcuttur. Fiyatlarda konaklama yeri ve mevsime göre değişkenlik göstermektedir. 

 Samsun’da Konaklama İçin Kampanya 

 Diğer tatil yerlerinde olduğu gibi Samsunda da konaklama kampanyaları yapılmaktadır. Bu kampanyalar çocuk indirimi, tam pansiyon kapsamı, erken rezervasyon indirimi gibi konular için geçerlidir. Yılın belirli bir döneminde yapılan bu kampanyalar pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Ekonomi açısından avantajlı hale gelen konaklama iyi bir tatil için vazgeçilmez olacaktır.

 Bazen de bu kampanyalar bazı oteller tarafından yapılmaktadır. Belirli tarihler arasında konaklama yapmak isteyenler için uygun fiyatlar belirlenmiştir. Kampanyaları jollyhome.com.tr sitesinden takip ederek sizlerde bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

 Samsun Konaklama İçin Güvenli Bir Yer midir?

 Son zamanlarda dünyaca mücadele ettiğimiz korona virüsü kapsamında bazı tedbirler alınmıştır. Bu tedbirler sayesinde virüsle mücadele süreci devam etmektedir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için en sıkı tedbirler alınmış bulunmaktadır. Samsun konaklama yerleri her müşteriden sonra temizlenmektedir. En iyi şekilde dezenfekte edilerek güvenle konaklama yapabileceğiniz yerlerdir. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber içiniz rahat güvenle tatil yapabilirsiniz. 

 Samsun’a Ulaşım Nasıldır?

 Samsun’a ulaşım karadan, havadan yapılmaktadır. Türkiye’nin her yerinden yılın her zamanı otobüs seferleri düzenlenmektedir. İsterseniz kendi arabanızla da istediğiniz zaman seyahat edebilirsiniz. Ayrıca Samsun’da havadan ulaşım imkanı vardır. Konumu itibari ile pek çok ile yakındır. Samsun’a komşu illerden de hafta sonu ya da birkaç günlüğüne tatil için gelen misafirler vardır. Konaklama yapacağınız yeri belirleyerek kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir ildir. 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -