Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sayılarla Boyama

Sayılarla Boyama
14 Nisan 2021 - 21:06

Sayılarla Boyama

Sayılarla boyama 7’de 70’e herkesin severek yaptığı resimler arasında yer alıyor. Wombhobby yani Muhammed ve Buket’in atölyesi olarak kurulmuş ve dünyada sanatın girmeyeceği ev kalmayacak parolasıyla hizmet veriyor. Sanatla uğraşan herkes tarafından zevkle yapılan sayılarla boyama setleri gün geçtikçe önemi artıyor. Wombhobby web sitesinde yer alan boyam setleri sayesinde resimde bulunan şekilleri kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.

Sayılarla Boyama Setleri

Sayılarla boyama setleri günümüzde her ihtiyaca uygun bir şekilde ve zengin renk çeşitleri ile üretimi yapılıyor. Set içerisinde kullanılacak fırça, tencere boyası ve resim taslağı bulunuyor. Resmin tamamlanması için ihtiyacınız olan her türlü malzeme mevcuttur.

Sayılarla Boyama Setinde Kullanılan Malzemeler

Sayılarla boyama seti içerisinde kullanılacak bir çok malzeme bulunuyor. Bu Malzemeler birçok farklı renk boya, fırça, boyama taslağı ve boya kabı yer alıyor. Wombhobby web sitesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için zevk alabilecek resimler yapmak için birbirinden farklı renk seçenekleri sunuyor.

Sayılarla Boyama Setlerinin Faydaları

İnsanlar boyama setleri sayesinde hem boş zamanlarını değerlendirecek hem resim yapma konusunda önemli yetenekler kazanabilirler. Sayılarla boyama seti ile tereddüttü olan insanların bundan kurtularak resim yapma yeteneği kazanmasını sağlıyor. Sayılarla boyama seti sayesinde tuvalleri daha etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Bu setler sayesinde resim yaparak daha nitelikli resimleri yapmanızı ve keyif almanızı sağlıyor. Boyama setleri ile yeni bir hobi kazanmanızı sağlıyor.

Wombhobby Web Sitesin Sunduğu Hizmetler

Wombhobby web sitesinde yer alan kategoriler sayesinde aradığınız ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Web sitesinde sayılarla boyama, manzara, hayvan figürleri, soyut çalışmalar, çiçekler, ünlü eserler, çocuklar için setler gibi kategorilere yer veriliyor. Wombhobby web sitesinde yer alan ürünleri sipariş etmek isteyenler üye olabilirler.

Wombhobby sitesi üzerinden yapılan siparişlerin ödemeleri kredi kartı, banka havalesi ve BKM express yoluyla yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde alış-verişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifreleniyor.

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimi tarafından kontrolünü takip eden 3 iş günü olarak, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden 3 iş günü içinde tarafımızca siparişiniz kargoya veriliyor. Siparişler adresinize teslim kargo hizmeti, seçili olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılıyor.

 

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -