Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sedir Kapalı Pazarı hafta içi kreşe dönüşüyor

Muratpaşa Belediyesi’nin hizmete açtığı ve çocuk oyunevine sahip Sedir Mahallesi Kapalı Pazar Yeri kreşe dönüyor.

Sedir Kapalı Pazarı hafta içi kreşe dönüşüyor
05 Ağustos 2017 - 11:34

Muratpaşa Belediyesi’nin hizmete açtığı ve çocuk oyunevine sahip Sedir Mahallesi Kapalı Pazar Yeri kreşe dönüyor.

Sedir Mahallesi’nde Muratpaşa Belediyesi’nin hizmete açtığı Antalya’nın tek oyunevi bulunan kapalı pazar yeri artık yaz tatilinde çocuklar için kreşe dönüşüyor.

Mahallede perşembe günleri kurulan pazara gelen ailelerin alışveriş süresince çocuklarını bıraktığı oyunevi, Pazartesi’den Cuma’ya, saat 10.00’dan 16.00’ya kadar mahallenin çocukları için birbirinden renkli etkinlikler düzenleyecek. Sanat ve bilim, matematik ve drama atölyelerinin yanı sıra sokak oyunları saatlerini de düzenleneceği çocuk oyunevi 3 – 6 yaş arası çocukların katılımına açık olacak.

Pazarın kurulduğu Perşembe günleri ise çocuk oyunevi, daha önce hizmet verdiği şekilde, çocuklarını pazar yerinin kalabalığına sokmadan rahat bir şekilde evlerini alışverişini yapmak isteyen aileler için çalışmaya devam edecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al