Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Şehit Ali Hekim’in 25 günlük evli olduğu ortaya çıktı

ÇOCUKLARININ İLK BAŞTA YARALANDIĞI HABERİNİ ALAN VE DAHA SONRA ŞEHİT BİLGİSİ VERİLEN BABA HASAN HEKİM VE ANNE AYŞE HEKİM, GÜÇLÜKLE AYAKTA DURABİLDİ.

Şehit Ali Hekim’in 25 günlük evli olduğu ortaya çıktı
04 Ekim 2018 - 15:10
banner

Batman’ın Gercüş ilçesinde PKK’lı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu meydana gelen patlamada şehit olan uzman çavuş Ali Hekim’in 9 Eylül’de evlendiği, şehidin eşinin ise 3 gün önce Antalya’dan Batman’a gittiği öğrenildi.

Batman’ın Gercüş ilçesinde PKK’lı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu meydana gelen patlamada şehit olan uzman çavuş Ali Hekim’in Antalya’da yaşayan ailesine acı haber sabah saatlerine ulaştı. Aileye acı haberi Antalya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu İlçe Jandarma Komutanı Salih Demirtaş, Aksu İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, sağlık ekibi ile birlikte verdi. Çocuklarının ilk başta yaralandığı haberini alan ve daha sonra şehit bilgisi verilen baba Hasan Hekim ve anne Ayşe Hekim, güçlükle ayakta durabildi. Fenalaşan anne ve babaya ilk müdahaleyi evde bulunan sağlık görevlileri yaptı. Şehidin sabah saatlerinde okula giden kız kardeşine ise acı haber okuldan alınarak eve getirilip evde verildi.

25 gün önce evlendi

Evin önüne dev Türk bayrağı asılırken, çok sayıda vatandaş taziye için şehidin evine geldi. 2 yıllık uzman çavuş olan Ali Hekim’in askerden geldikten bir süre sonra mobilya sektöründe işe başladığı daha sonra ise kendi isteği ile uzman çavuş olmak üzere başvurduğu öğrenildi. Babasının ise bir beton firmasında şoför olarak çalıştığı öğrenildi.

Şehit Uzman Çavuş Ali Ekim’in 9 Eylül tarihinde Antalya’da Arzu Demiralay ile evlendiği öğrenildi. Düğünden sonra tekrar görevine dönen şehidin eşinin de 3 gün önce Antalya’dan Batman’a gittiği belirtildi. Ali Hekim’in cenazesinin memleketi Isparta’da defnedileceği öğrenildi. Şehidin ailesi ise cenazeyi almak üzere Isparta’ya gitti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -