Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Şehit Uysal’ın vasiyeti yerine getirildi

ALANYA BELEDİYE BAŞKANI ADEM MURAT YÜCEL, ŞEHİT FATİH UYSAL’IN VASİYETİNİ YERİNE GETİRDİ. ŞEHİDİN VASİYETİ OLAN VE ALANYA BELEDİYESİ EKİPLERİNCE YAPIMI TAMAMLANAN EVİN ANAHTARLARINI BAŞKAN YÜCEL, ŞEHİT ANNE VE BABASINA TESLİM ETTİ.

Şehit Uysal’ın vasiyeti yerine getirildi
10 Aralık 2018 - 17:42
banner

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Şehit Fatih Uysal’ın vasiyetini yerine getirdi. Şehidin vasiyeti olan ve Alanya Belediyesi ekiplerince yapımı tamamlanan evin anahtarlarını Başkan Yücel, Şehit anne ve babasına teslim etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Diyarbakır Dicle’de araziye döşenen patlayıcının infilak etmesi sonucunda Şehit olan Uzman Çavuş Fatih Uysal’ın vasiyeti için ailesine verdiği sözü yerine getirdi. Şehit Fatih Uysal’ın ailesine ev yapılmasını vasiyet olarak bıraktığını öğrenen Başkan Yücel, Belediye ekiplerini harekete geçirerek kısa sürede evin tamamlanmasını sağladı ve Şehit ailesine anahtarlarını kendisi teslim etti.

Yücel: “Şehidimizin vasiyetini yerine getirdik”

Şehit ailesine anahtarları teslim eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Şehidimiz Uzman Çavuş Fatih Uysal’ın en büyük hayalinin ailesine bir ev yaptırmak olduğunu öğrendik. Alanya Belediyesi olarak şehidimizin hayalini ve vasiyetini görev edindik. Bugünde görevimizi tamamlamış bulunmaktayız. Şehidimizin emanetleri bizlerin emanetleridir. Her zaman onların yanındayız. Ailemize hayırlı uğurlu olsun. Şehidimiz huzur içinde uyusun.”

Vasiyeti yerine getirilen Şehit Fatih Uysal’ın anne ve babası Gülsüm-Mustafa Uysal çifti, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ekibine teşekkür etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co