Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Serik Yeşilvadi’de su sevinci

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik’in yüksek rakımlı Yeşilvadi Mahallesi’ne su hattı çekti.

Serik Yeşilvadi’de su sevinci
20 Aralık 2017 - 10:44
banner

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik’in yüksek rakımlı Yeşilvadi Mahallesi’ne su hattı çekti.

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Serik genelinde içme suyu çalışmalarını sürdürüyor. ASAT ekipleri, içme suyu hattı olmayan bölgelere yeni içme suyu hatları kazandırırken, yıpranmış hatları da yeniliyor. ASAT, son olarak 800 metreyi aşan rakımlı Yeşilvadi Mahallesi’nde tek başına yaşayan ve içme suyu olmayan 70 yaşındaki Mustafa Kök’ün evine, şebeke hattından içme suyu götürdü. Doğup büyüdüğü evde, 70 yıldır taşıma su ile ihtiyaçlarını gideren ve yaz aylarında bu suyun da kuruduğunu belirten Mustafa Kök’ün yüzü evine kadar çekilen şebeke suyu ile güldü.

Musluğundan akan ilk su ile yüzünü yıkayan ve doyasıya içen Mustafa Kök, memnuniyetini dile getirerek, “Allah’a şükürler olsun bu günleri de gördük. Belediyemiz bu dağın başına kadar gelip bana su getirdi” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co