Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Serik’e Genç Fikir Proje ödülü

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ (AKBB) TARAFINDAN BU YIL DÖRDÜNCÜSÜ DÜZENLENEN AKDENİZ BELEDİYECİLİK PROJE YARIŞMASI’NDA SERİK BELEDİYESİ, GENÇ FİKİR PROJESİ İLE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Serik’e Genç Fikir Proje ödülü
23 Kasım 2018 - 15:30

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Serik Belediyesi, Genç Fikir Projesi ile ödüle layık görüldü.

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması ödül töreni Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez Belediyesi ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ile farklı il ve ilçelerin belediye başkanları katıldı.

Çalık: “Bu gurur, önce gençlerimizin sonra bizim”

2016 yılında Türkiye’nin en başarılı 4. belediyesi seçilen Serik Belediyesi, Genç Fikir Projesiyle de ödüle layık görüldü. Kazanılan ödül sonrası konuşan Başkan Çalık, “Serik Belediyesi olarak yarışmaya Genç Fikir projemizle katıldık. Projemizle de ödül aldık. Amacımız gençlerimizin sosyal sorumluluk bilincini arttırarak onların hayallerini gerçekleştirmekti. Bu konuda düzenlediğimiz proje sayesinde hem üniversiteli hem de liseli gençlerimiz, hayalini kurdukları projeleri hayata geçirme şansı buldular. Bizde onların yanında olup, projeyle ödül almanın mutluluğunu yaşadık. Bu gurur önce gençlerimizin, sonra bizimdir. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül töreni, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al