Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Serik’te atıcılık yarışları

ANTALYA’NIN SERİK İLÇESİ’NDE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ DAYANIŞMA VAKFI YARARINA ‘ORDU MİLLET EL ELE’ SLOGANIYLA ATIŞ YARIŞMASI DÜZENLENDİ.

Serik’te atıcılık yarışları
26 Mart 2018 - 17:18
banner

Antalya’nın Serik ilçesi’nde Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı yararına ‘Ordu Millet El Ele’ sloganıyla atış yarışması düzenlendi.

Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı yararı için Serik’te ‘Ordu Millet El Ele’ sloganıyla atış yarışması düzenlendi. Yapılan etkinliğe Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Serik İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Ece, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile birlikte avcı ve atıcılar katıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri dayanışma vakfı adına düzenlenen etkinlikte Trap, Tavşan ve tek kurşun kategorilerinde yarışmacılar dereceye girmek için kıyasıya mücadele ettiler. Başkan Çalık’ta katıldığı etkinlikte atış yaptı ve yarışmacılara başarılar diledi. Serikli atıcıların yanı sıra çevre il ve ilçelerden katılımların yüksek olduğu ve büyük çekişme içinde geçen atışlarda tüm gelir Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfına bağışlandı. Atış yarışmalarında dereceye giren atıcılara ödüllerini Serik Avcılık ve Atıcılık Derneği Başkanı Mustafa Kiremitçi ile Gebiz Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Recep Tekçe verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co