Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Serik’te gelecek için geri dönüşüm eğitimi

Serik Belediyesi tarafından ‘Gelecek İçin Geri Dönüşüm’ eğitimleri 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da devam ediyor.

Serik’te gelecek için geri dönüşüm eğitimi
12 Aralık 2017 - 17:47
banner

Serik Belediyesi tarafından ‘Gelecek İçin Geri Dönüşüm’ eğitimleri 2017-2018 eğitim-öğretim yılında da devam ediyor.

Serik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün sosyal sorumluluk projesi kapsamında 2015 yılından itibaren başlattığı ambalaj atıkları çöp değildir. Geri dönüşüme kazandıralım konulu eğitim çalışmalarına devam ediyor. Proje kapsamında verilecek eğitimle çöpe atılan ambalaj atıklarını geri kazanımını sağlamak ve çevre bilincinin oluşturulması hedefleniyor.

Okudan: “gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak istiyoruz”

Serik Belediyesi Temizlik İşlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Bünyamin Okudan, “Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek için 2015 yılından itibaren ilçemiz genelinde toplam 25 bin 292 öğrencimize ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması ve ekonomiye tekrar kazandırılması konusunda eğitim verdik. Bu yılda 84 okulda 6018 ilköğretim öğrencisine eğitim verilecek” dedi.

Eğitim sonunda ise katılan tüm öğrencilere geri dönüşüm eğitim çantası ile birlikte çocukların gelişimine katkı sağlayacak zeka oyunu ve hikaye kitabı hediye ediliyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co