Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları

Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları
01 Kasım 2018 - 14:40

Sianji Otel İle Tatil Ve Sağlık Fırsatları

Hem tatil yapmak hem kaliteli ve dinamik bir şekilde eğlenmek isteyen tüm yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği sianji well being bodrum misafirlerine aynı zamanda sağlık paketleri ile de hizmet veriyor. Sağlığının kıymetini bilen, tatilde bile bedeni için yararlı şeyler yapmak isteyen tüm erkek ve bayanlar özel sağlık paketlerinden uygun fiyatlarda faydalanabiliyor. Otel, aynı zamanda belli bir döneme kadar sağlık paketlerine başvuran kişilere Ocak ayının sonuna kadar ‘luk bir indirim de sunuyor.

Sianji Otelinde Herkese Uygun Sağlık Paketleri

Master ve Raw Food olarak olarak ikiye ayrılan detoks uygulamaları sianji well being bodrum kapsamında seçilebilecek ilk sağlık hizmetleri. Detoks konusunda eğitimli ve sertifikalı kişilerin eğitim verdiği ve detoks uygulamalarını hayata geçirdiği bu alanlarda ek hizmetler de söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda diyetisyenler ile birebir görüşme, sağlıklı beslenme kürleri, doğru beslenme eğitimleri ve sınırsız su ile bitki çayları otelin alternatif hizmetleri kapsamında yer alıyor. Dileyenler otelde istedikleri kadar konaklayıp aynı zamanda boş vakitlerinde bu sağlık paketlerinden indirimli fiyatlarla faydalanabiliyor. Yine yetişkinlere özel olmak şartıyla vücut analizleri yapılmakta ve kişilere sağlıklı yaşam konusunda rehberlik edilmektedir.

Sianji Otelinde Sömestr ve Yeni Yıl Paketleri

Öğrencileri yakından ilgilendiren sömestr paketleri 15 tatil boyunca çok özel kampanyalar ile birlikte sunuluyor. Ara dönemlerini dinlenerek ve eğlenerek ve tüm dönemin stresini kaliteli bir şekilde üzerinden atmak isteyen öğrenciler erken rezervasyon yaptırarak oteldeki odalarını seçebilirler. Bununla birlikte yeni yıla çok yakın olduğumuz şu günlerde kaliteli otel hizmetlerinden faydalanarak 2019’a coşkulu bir şekilde girmek isteyen tüm bireyler ve aileler için de özel yeni yıl paketleri mevcut.

Çiftlere Özel Balayı Paketleri

Düğünleri sonrası akılda kalıcı ve romantik bir balayı düşleyenler için yeni evli çiftlere özel balayı paketleri otel bünyesinde müstakbel konuklara sunuluyor. Kendilerine özel tahsis edilmiş odalarında şarap eşliğinde gün batımını izleyen çiftler harika havuz ve bahçe manzaralarının tadını da çıkarıyor. Sadece yaz ayları için değil kış ve sonbahar mevsimleri için de bu balayı özel paketleri geçerliliğini korumaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat