Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sıcak Havalar İçin Elbise Modelleri

Sıcak Havalar İçin Elbise Modelleri
21 Haziran 2018 - 11:35

Sıcak Havalar İçin Elbise Modelleri

Kadınların sıcak havalarda olduğu gibi özel günlerde de giymekten hiç bıkmadıkları elbise modelleri bu yıl da kendi özel modasını karşılıyor. 2018 yılındaki elbise renkleri daha sıcak tonlar ile karşılık buluyor ve bambaşka bir moda anlayışını insana katıyor. Bu sıcak tonların arasında kırmızı, hardal sarısı, plesenk bir yeşil yer almaktadır. Tasarlanırken kadınların duygu durumları ve diğer yüzlerce dış etken göze alınıyor. Ancak bu yıl özellikle de elbiselerin müstakbel sahiplerinin duygu durumlarına göre genel bir kanı çıkarılarak tasarımlar yapılmaya başlandı. Bazısı ufak, bazısı büyük çaplı onlarca araştırma sonucu ortaya kondu. Ve bu sonuçların ışığında kadınların en çok seveceği renkler ortaya kondu.

Çoğu kadının giymekten en çok hoşlandığı renkler arasında bu yıl hardal sarısı gelmiştir. Bunun anlamı bu yıl çokça hardal sarısı renginde, birbirinden şık elbise modelleri göreceğimizdir. Elbise tercihlerinde en çok rağbet gören ikinci renk ise plesenk renkler arasından koyu ve mat yeşil. Bu rengin halk arasında bir popülerliği olacak ki hem dünya modasında hem de ülkemizin renkleri arasında çokça tercih ediliyor. 2016-17 yıllarında da bu renk oldukça fazla kullanılmıştı. Özellikle ev dekorasyonundan elbisenin detaylarına kadar plesenk bir yeşil insanlara rahatlık sağlıyordu. Bu iki rengin sonuç olarak bu yıl da çok fazla tercih sebebi olacağını söyleyebiliriz. Ancak en çok hardal sarısının kullanılmasının ön görüldüğünü söylemeden olmaz.

 

Not: İntend ajans tarafından Ödeme yapılmadığından bağlantılar kaldırılmıştır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr