Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Silikon Kauçuk Neden Kullanılır?

Silikon Kauçuk Neden Kullanılır?
29 Kasım 2022 - 22:10

Silikon Kauçuk Neden Kullanılır?

Endüstride yaygın bir şekilde kullanılan silikon kauçuk birden fazla formülasyonu bulunmaktadır. Genellikle reaktif olmayan silikon kauçuklar kararlıdır ve de eksi 55° ve 300° (K-70 ve 570° ve arasındaki aşırı ortalamalara ortalamalarla sıcaklıklara karşı dirençli olmaktadır. Silikon kauçuklar faydalı özelliklerini korumaktadır. Üretim ve şekillendirme kolaylığı ile silikon kauçuk otomatik uygulamaları fırınlama pişirme gıda saklama ürünleri voltaj hattı izolatörleri spor, giyim, iç giyim, ayakkabı gibi giysiler, tıbbi cihazlar, elektronik ve implantlar onarım ve donanımlarında dolgu macunları tarzı ürünlere dâhil olmak üzere çeşitli ürünler arasındadır.

Kauçuk Silikon Kauçuk Levhalar

Muhtelif özelliklere sahip olan silikon kauçuk levhalar -60°+ 250° sıcağa dayanıklı bulunan yerlerde ilaç, gıda, aydınlatma, tekstil, elektrik, bilgisayar ve otomotiv alanında kullanılmaktadır. Mantar üremesine ve üstünde bakteri imkânı vermemektedir. Ultraviyole, oksidasyon, korazyon elektrik akımı ozona karşı ve kimyasal maddelerin maddeleri bitkisel yağ ha karşı mukavvimdir.

Şeffaf ve kırmızı solid, silikon levhalar 50-60 sertlik ile shore kopma 5+1 MPA uzama yüzde 350° + 50, ağırlığı 1.20 gram cm 3’tür. Teknolojik ürünler arasında en çok kullanılan özel silikon kauçuk levha seçenekleri ekstrüzyon profil ihtiyaçlarını http//www.demircanplastik.com.tr/silikon-kauçuk/ sitesi aracılığı ile firmamızdan karşılamanız mümkündür.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al