Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sözen’den çocuklara bisiklet

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN 6. MANAVGAT DAĞ BİSİKLETİ MARATONU’NDA OKULLAR ARASI BİSİKLET YARIŞINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ OLAN BİSİKLETLERİ VERİLDİ.

Sözen’den çocuklara bisiklet
03 Nisan 2018 - 17:12
banner

Antalya’nın Manavgat ilçesi’nde gerçekleştirilen 6. Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu’nda okullar arası bisiklet yarışında dereceye giren öğrencilere ödülleri olan bisikletleri verildi.

Manavgat Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Barut Hotels ve Manavgat Side Turistik Otelciler Birliği işbirliğinde düzenlenen 6’ıncı Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu’nda gerçekleşen okullar arası bisiklet yarışında dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edildi. 11-12 yaş kategorisinde okullar arası yarışta dereceye giren öğrencilere Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından bisiklet hediye edildi. Manavgat Belediyesi’nde düzenlenen törene, dereceye giren öğrenciler aileleri ile birlikte katıldı. Sözen, “Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen yarışlarda dereceye giren öğrencilerimize bisiklet sözü vermiştik. Bu sözü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bisiklet gibi sağlıklı bir spor dalı ile ilgilenmesini çok önemsiyoruz. Dereceye giren tüm çocuklarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Törende 18 öğrenciye bisikletleri Başkan Sözen tarafından hediye edildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co