Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sözen’den çocuklara yeni yıl hediyesi

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, ÇOCUKLARA YENİ YIL SÜRPRİZİ HAZIRLADI.

Sözen’den çocuklara yeni yıl hediyesi
29 Aralık 2017 - 16:38

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklara yeni yıl sürprizi hazırladı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, yeni yılda bütün çocukların yüzünü güldürmek amacıyla sürpriz bir hediye hazırladı. Başkan Şükrü Sözen, yılbaşından itibaren Manavgat’ta yaşayan 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklar için, 30 Nisan 2018’e kadar ücretsiz “Discovery Park Gezisi” bileti hediye ediyor. Ilıca Mahallesi’nde, içerisinde Hayvanat Bahçesi, Dino Park, Akvaryum, Teraryum, Kuş Cenneti ve Fok Balığı gibi tematik gezi alanlarının bulunduğu Discovery Park’a çocuklarıyla gelecek olan aileler ve 12 yaş üstü ziyaretçiler için de yüzde 50 indirim yapılacağı açıklandı. Discovery Park biletlerinin Manavgat Belediyesi Halk Masası’ndan temin edilebileceği de belirtildi.

Başkan Şükrü Sözen, yeni yılda çocukların aileleriyle birlikte, mutlu birer gün geçirmeleri amacıyla organizasyonu hayata geçirdiklerini söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al