Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sümer gazetecilerle buluştu

AK PARTİ ANTALYA İL BAŞKANI AV. RIZA SÜMER 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN AKŞAM YEMEĞİNDE GAZETECİLER İLE BİR ARAYA GELDİ.KONGRE SÜRECİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜNÜ TAMAMLADIKLARINI SÖYLEYEN SÜMER, İL KONGRESİNİN ŞUBAT AYINDA GENEL MERKEZİN BELİRLEYECEĞİ BİR TARİHTE YAPILACAĞINI SÖYLEDİ.

Sümer gazetecilerle buluştu
11 Ocak 2018 - 16:32
banner

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle düzenlenen akşam yemeğinde gazeteciler ile bir araya geldi.Kongre sürecinin büyük bölümünü tamamladıklarını söyleyen Sümer, İl kongresinin Şubat ayında genel merkezin belirleyeceği bir tarihte yapılacağını söyledi.

Yemeğe AK Parti Antalya İl Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı ve beş merkez ilçe başkanı katıldı. Gazeteciliğin önemine değinen İl Başkanı Rıza Sümer “ Gazeteciler için özel bir anlamı olan bugünde siz değerli basın mensuplarımızla bir araya gelmek istedik. Biz siyasetçiler olarak neredeyse her gün sizlerle aynı havayı soluyor, aynı kulvarda çalışıyoruz. Bu çalışmalar sırasında işinizin ne kadar zor olduğunu yakından görüyoruz. Hızla gelişen teknoloji bilgi kirliliğini de beraberinde getiriyor. Bu çağda sizler ilkeli gazetecilikle her zaman doğru bilgiyi kamuoyuyla paylaşarak çok önemli bir görevi üsteleniyorsunuz. Bu toplantı vesilesi ile sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

AK Parti İl Teşkilatının çalışmaları hakkında da bilgi veren Sümer “ Kongre sürecimizin büyük bir kısmını tamamladık. İlçelerimizin ana kademe ve gençlik kolları kongreleri tamamlandı. Kadın kollarımızın da kongrelerinin tamamlanmasının ardından genel merkezimizin belirleyeceği tarihte şubat ayı gibi il kongremizi gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği kongrelerimizde teşkilatlarımızda yenilenme ve tazelenmeler yaşandı. 2019 seçim çalışmalarının startını da bu yenilenen, güçlenen kadrolarımızla vermiş bulunuyoruz. 2019 yılında yapılacak seçimlerde en iyi sonucu almak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -