Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sünnet olan çocuklara ‘erkeklik diploması’

Alanya Belediyesi, Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde ücretsiz sünnet hizmetlerine devam ediyor. Sünnetin ardından çocuklara ise oyuncağın yanı sıra erkeklik diploması da veriliyor.

Sünnet olan çocuklara ‘erkeklik diploması’
17 Ağustos 2017 - 15:06
banner

Alanya Belediyesi, Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde ücretsiz sünnet hizmetlerine devam ediyor. Sünnetin ardından çocuklara ise oyuncağın yanı sıra erkeklik diploması da veriliyor.

Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği sünnet organizasyonunda 22’si dün ve 20’si de bugün olmak üzere toplam 42 çocuk sünnet ettirildi. Düzenlenen bu organizasyonla birlikte 2017 yılında 7. kez sünnet hizmeti verilmiş oldu.

2017’de 165 çocuk sünnet ettirildi

Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde, uzman sağlık personelleri tarafından yapılan hizmetlerin ilki dün gerçekleşti. Bugünle birlikte toplam 42 sünnet yapılırken 2017 yılında 165 çocuk ve ebeveyn bu hizmetten yararlandı.

Çocukların kirvesi yüksel oldu

Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Alanya Evi Polikliniği’ne başvurarak kayıt yaptıran ailelerin gelmesiyle başlayan organizasyonda, sünnet işlemleri Dr. Mustafa Yağlıcı tarafından uzman sağlık personelleri eşliğinde gerçekleşti. Sünnette çocukların kirveliğini ise Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel yaptı.

Sünnet olan çocuklara erkeklik diploması verildi

Çocukların erkekliğe adım attığı bu önemli anlarda onlara kirvelik yapan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, sünnetin ardından çocuklara oyuncak ve erkeklik diploması verdi. Sünnetin sağlık açısından önemini vurgulayan Başkan Yardımcısı Yüksel; “Alanya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. İki gün süren bu hizmetimizde toplam 42 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Ailelere ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co