Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Sütyen Takım

Sütyen Takım
27 Ekim 2020 - 19:53

Sütyen Takım

Sütyenler ve külotlar, ayrı ayrı birer iç çamaşır kategorisi oluştururlar. Ama genellikle birbirlerine uyum sağlaması amacıyla takım olarak da satılabilirler. Özellikle desenli olan sütyen ve külot modellerinin takım halinde alınması, bütün bir görüntü için çok daha uygun ve kolay olacaktır. 

Fifth Sense sütyen takım koleksiyonundan siz de kendiniz için uygun sütyen takımı modelini bulabilir ve kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Sütyen Takım Modelleri

Sitede bulunan sütyen takımlarının da farklı modelleri vardır. Örneğin push up sütyen takımları, bralet sütyen takımları, normal sütyen takımları gibi değişik modeller bulunmaktadır. 

Bu sütyen takımlarının aynı zamanda düz ve desenli olanları da bulunmaktadır. desenli olanlar daha iddialı modellerken, düz olanlar daha günlük kullanım içindirler. 

Sitedeki Carmine sütyen takımı, bralet ve normal sütyen seçenekleri ile kadınların en çok tercih ettikleri modellerden bir tanesidir. Kırmızı leopar desenli olan bu sütyen takımı, sizin rahatınızı sağlamak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Lea bralet ve normal sütyen takımı da leoparlı modellerdendir. Klasik leopar desene sahip olan bu model, hem çok şık hem de çok rahattır.

Fifth Sense mağazasındaki onlarca sütyen takımı modeli arasından siz de bedeninize ve tarzınıza en uygun olanını kolaylıkla seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Bütün iç çamaşırların pamuklu yapısıyla Fifth Sense, hem rahatınız hem de tarzınız için en uygun modeli sunmaktadır.

En çarpıcı sütyen takım modelleri için rotanızı https://fifthsenseshop.com/collections/sutyen-modelleri adresine çevirebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -