Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Sütyen Takım

Sütyen Takım
27 Ekim 2020 - 19:53
banner

Sütyen Takım

Sütyenler ve külotlar, ayrı ayrı birer iç çamaşır kategorisi oluştururlar. Ama genellikle birbirlerine uyum sağlaması amacıyla takım olarak da satılabilirler. Özellikle desenli olan sütyen ve külot modellerinin takım halinde alınması, bütün bir görüntü için çok daha uygun ve kolay olacaktır. 

Fifth Sense sütyen takım koleksiyonundan siz de kendiniz için uygun sütyen takımı modelini bulabilir ve kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Sütyen Takım Modelleri

Sitede bulunan sütyen takımlarının da farklı modelleri vardır. Örneğin push up sütyen takımları, bralet sütyen takımları, normal sütyen takımları gibi değişik modeller bulunmaktadır. 

Bu sütyen takımlarının aynı zamanda düz ve desenli olanları da bulunmaktadır. desenli olanlar daha iddialı modellerken, düz olanlar daha günlük kullanım içindirler. 

Sitedeki Carmine sütyen takımı, bralet ve normal sütyen seçenekleri ile kadınların en çok tercih ettikleri modellerden bir tanesidir. Kırmızı leopar desenli olan bu sütyen takımı, sizin rahatınızı sağlamak amacıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Lea bralet ve normal sütyen takımı da leoparlı modellerdendir. Klasik leopar desene sahip olan bu model, hem çok şık hem de çok rahattır.

Fifth Sense mağazasındaki onlarca sütyen takımı modeli arasından siz de bedeninize ve tarzınıza en uygun olanını kolaylıkla seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Bütün iç çamaşırların pamuklu yapısıyla Fifth Sense, hem rahatınız hem de tarzınız için en uygun modeli sunmaktadır.

En çarpıcı sütyen takım modelleri için rotanızı https://fifthsenseshop.com/collections/sutyen-modelleri adresine çevirebilirsiniz.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaliteli İslami Forum Sitesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Deri Pantolon
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Diadermine
GÜNLÜK HABER AKIŞI
En İyi Çeviri Sitesi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Mont Modelleri Nelerdir
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Spor Ayakkabı
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -fenomega - Leke kremi -instagram aylık oto beğeni - en yakın lastikçi - pubg mobile uc satın almetin2 pvp serverlerlohusa gecelikpubg mobile ucpubg mobile uc

lohusa gecelik