Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Tarım Kredi besilik danaları sahiplerine dağıttı

Tarım Kredi Besilik Danaları Sahiplerine Dağıttı (ADEM DURMAZ-ANTALYA-İHA)

Tarım Kredi besilik danaları sahiplerine dağıttı
12 Aralık 2017 - 11:38
banner

Antalya’nın Korkuteli Tarım Kredi Kooperatifi, 3 üreticiye 80 baş ithal besi danası teslim etti.

Tarım Kredi Kooperatifi Korkuteli Müdürlüğünce 3 üreticiye 80 baş Avrupa menşeli ithal besi danası teslim edildi. Korkuteli Tarım Kredi Müdürü Dudu Kocabaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Özlem Çağırıcı Armut ve Korkuteli Ziraat Bankası müdürlüğü yetkililerinin de katılımı ile Tareks Hayvancılık tarafından teslim edildi.

Dudu Kocabaş, “Ortaklarımızın, üyesi oldukları kooperatifler vasıtasıyla et ve verimi yüksek 80 adet ithal besi danası talepleri, Et ve Süt Kurumu tarafından ithal edilip, Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki olan Tareks Hayvancılık tarafından sahiplerine teslim ettik. Teslimini gerçekleştirdiğimiz hayvanların sahiplerine ve ülkemize bereketli kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologCaner Erdenizbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

Caner Erdenizbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co