Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Telefon Santrali Modelleri ve Fiyatları | www.elektrikmarket.com.tr

Telefon Santrali Modelleri ve Fiyatları | www.elektrikmarket.com.tr
12 Haziran 2018 - 18:42
banner

Telefon Santrali Nedir?

Günümüzde birçok firma farklı telefonları ile ilgili sorunlar yaşayabiliyor. Telefonlar arasında bağlantıların kurulması, hatların aktarılması ve iletişimde sürekliliğin tamamlanması için telefon santralleri kullanılabiliyor. Bu cihazlar sayesinde şirket içinde yer alan tüm telefonlar ile ücretsiz bir biçimde görüşme sağlanabiliyor. Sadece dâhili numaranın tuşlanması sayesinde bir arama yapılabiliyor. Bu arama sonucunda şirkette ulaşılmak istenen yetkili ile tamamen ücretsiz görüşme sağlanıyor. Buna ek olarak dışarıdan gelen aramalarda da aktarım ve cevaplama yapılabiliyor. Aynı şekilde dışarıdan farklı bir numarayı da aramak bu cihazlar ile mümkün oluyor. Çoğu şirkette bulunan telefon santrali bu yüzden büyük önem taşıyor.

Telefon Santrali Çalışma Prensibi Nedir?

Telefon santrali genel çalışma prensibi için genel tanımlama yapılacak olursa şirket içindeki organizasyonu sağlayan araçtır. Her bölüme ait olan farklı bir numara bu santral aracılığı ile belirlenir. Şirket içinde arama yapmak isteyen bir çalışan bu numaraları tuşlayarak istediği bölüme ulaşabilir. Örneğin muhasebe bölümünde yer alan A kişisinin dâhili numarası 211 olsun. Bu numarayı şirket içinden herhangi bir kişi çevirdiği takdirde ücretsiz olarak görüşme sağlanabilir. Diğer bir avantaj ise dışarıdan gelen aramaların yönlendirilebiliyor olmasıdır. İnsan kaynaklarına gelecek olan bir araba başka bölümlere yönlendirilebilir. Bu ise harika bir organizasyon olmasına imkân tanır. Şirket içi ücretsiz, şirket dışı aramalarda ise karışıklık olmadan güzel bir deneyim bu cihazlar ile sağlanabilir.

Telefon Santrali Fiyatları Ne Kadar?

Telefon santrali fiyatları incelendiğinde farklı türlerde olan santrallerin farklı fiyatlara satıldığı gözlemleniyor. 295 TL gibi fiyatlara ürünler bulunurken 4000 TL gibi rakamlara da satılan ürünlerin bulunduğu belirleniyor. Telefon santrali fiyatları özelliğe göre değişiklik gösteriyor. Marka olarak karşımıza Karel markası çıkıyor. Kapasite miktarına göre fiyatta da artış oluyor. 2/6 Kapasite olan ürün 872 TL’den satılıyor. 4/8 sabit kapasite olan ürün ise 1278 TL’den satışa sunuluyor. Karel MS 48C ve 50 operatör telefon seti ise 2351 TL gibi rakamlara satılıyor. Bu ürünler ile işletmeler büyük avantajlar yakalayabiliyor. Şirket için konuşmaları ücretsiz yaparak tasarruf sağlayabiliyor.

Telefon Santrali Almadan Önce Dikkat!

Telefon santrali almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlardan birisi ürünün kalitesi olacaktır. Kaliteli bir ürün alınmaz ise aksaklıklar ve kopukluklar olabilecektir. Bu gibi sorunların önüne geçmek için iyi bir firmayı tercih etmek gerekiyor. Bu alanda hizmet veren Elektrik market kaliteli hizmeti ile birçok firmanın ilgisini çekiyor. Uygun fiyatları, kaliteli ürünleri ve farklı çeşitteki telefon santralleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Eğer böyle bir ürüne ihtiyaç duyuluyorsa www.elektrikmarket.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada yer alan telefon santrali modellerini inceleyerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisine de site vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Kolay bir şekilde sipariş vererek kısa sürede ürüne kavuşabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co