Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Temiz ve hijyenik ulaşım

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK KULLANDIĞI TOPLU ULAŞIM ARAÇLARINI TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN DÜZENLİ OLARAK İLAÇLIYOR. GÜN İÇİNDE BİNLERCE ANTALYALIYA HİZMET VEREN ARAÇLAR, SON SEFERLERİNİN ARDINDAN DETAYLI BİR TEMİZLİK İŞLEMİNDEN GEÇİYOR.

Temiz ve hijyenik ulaşım
19 Eylül 2018 - 13:02

Antalya Büyükşehir Belediyesi vatandaşların yoğun olarak kullandığı toplu ulaşım araçlarını toplum sağlığı için düzenli olarak ilaçlıyor. Gün içinde binlerce Antalyalıya hizmet veren araçlar, son seferlerinin ardından detaylı bir temizlik işleminden geçiyor. Büyükşehir Belediyesi’ne ait 20 tramvay ve 195 resmi plakalı otobüslerin, her gün son seferlerinin ardından kapsamlı şekilde iç ve dış temizlikleri yapılıyor.

Hastalıkların önüne geçiliyor

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla araçların dış yüzey, araç içi metal plastik yüzeyleri ve tüm iç alanı ilaçlanarak steril hale getiriliyor. Gün içinde binlerce insanın kullandığı otobüslerde oluşan mikroplar yok edilerek, bulaşıcı hastalıkların yayılmasının önlenmesi amaçlanıyor. Antray ve otobüsler, her sabah temiz ve hijyen bir şekilde sefere çıkıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat