Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri
03 Nisan 2021 - 16:31

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçeye gelen misafirlere ve vatandaşlara daha temiz bir Kemer bırakabilmek için gece gündüz demeden çalışıyor.
İlçe genelindeki resmi kurumların ve okulların bahçeleri ile çevrelerinde rutin olarak temizlik çalışması yapan belediye ekipleri, ilçe genelindeki yol kenarları ve ara sokaklarda da mıntıka temizliği yapıyor.
Türkiye’nin en güzel sahillerinin de yer aldığı Kemer’deki sahil bandında da tüm çöp ve atıkları toplayan belediye ekipleri, yağışlar nedeniyle tıkanan mazgalları açarak bakımını ve temizliğini gerçekleştiriyor.
Öte yandan, evlerinde ve iş yerlerinde tadilat yaptıktan sonra arta kalan molozları gelişigüzel yerlere atan vatandaşların molozlarını hafriyat şirketlerine vermeleri gerektiği belirtildi.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer’i gelecek nesillere daha temiz bırakabilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.
Belediye ekiplerinin rutin olarak ilçe genelinde temizlik çalışmalarına ara vermeden ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Topaloğlu, “Kemerimizi tertemiz yapmaya devam ediyoruz. İlçe genelinde hummalı şekilde temizlik çalışmaları yapıyoruz. Mıntıka temizliği, atık ve çöpleri ekiplerimiz toplayarak geri dönüşüme kazandırılacak olanları ayırıp geri dönüşüme kazandırıyor. Vatandaşlarımız molozları gelişigüzel bırakıyorlar. Bu molozları herhangi bir hafriyat şirketine verirse Antalya’daki moloz döküm alanına götürülür ve ilçemizdeki kötü görüntülere yer vermeyiz. İlçemizi daha temiz tutmak bizim elimizde.” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat