Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Teneffüs Park’ta ‘Blok Evi’

MURATPAŞA BELEDİYESİ TENEFFÜS PARK, 78 BİN 400 PARÇA VE 50 TEMATİK ÜRÜNLE ANTALYA’NIN EN DONANIMLI BLOK EVİ’NİN ÇOCUKLARIN HİZMETİNE AÇTI.

Teneffüs Park’ta ‘Blok Evi’
29 Eylül 2018 - 10:54
banner

Muratpaşa Belediyesi Teneffüs Park, 78 bin 400 parça ve 50 tematik ürünle Antalya’nın en donanımlı Blok Evi’nin çocukların hizmetine açtı.

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara hediyesi, Antalya’nın ilk ve tek açık hava çocuk oyun dünyası Teneffüs Park, 2 aylık yenileme çalışmalarının ardından yeni oyun alanları, içeriği zenginleştirilmiş atölyeleri, gölgelendirilmiş oyun alanları, narenciye ağaçlarıyla çevrili kahvaltı alanı, yenilenen kafesi ve parti eviyle bir yaşam merkezi haline geldi.

Evin en küçüklerinden en yaşlılarına herkesin kendini mutlu hissedeceği bir şeyler bulacağı Teneffüs Park, çocukların yaratıcılıklarını geliştirecek, sorgulama ve problem çözme yeteneklerini arttıracak ve en önemli dikkat toplama ve bir şeye odaklanmalarını sağlayacak yepyeni bir oyun grubunu daha hizmete açtı. Teneffüs Park’ın tek kapalı oyun alanı olan ve içinde 78 bin 400 parça ve 50 tematik ürünün bulunduğu Blok Evi, uzman eğitimcilerini danışmanlığında hazırlandı. Çocukların gelişimine katkı sağlayacak en iddialı oyun alanı olan Blok Evi, 2-16 yaş çocukların bireysel ve grup olarak özgürce yararlanabiliyor. Blok Evi aynı zamanda uygulamalı bilim atölyesi, STEM temelli etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim