Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Trafik polislerinin cam kırığı hassasiyeti

ANTALYA’DA YARALAMALI BİR TRAFİK KAZASI SONRASI, TRAFİK POLİSİNİN DİĞER SÜRÜCÜLER İÇİN GÖSTERDİĞİ HASSASİYET DİKKAT ÇEKTİ. POLİSLER, DİĞER SÜRÜCÜLERİN CAN VE MAL KAYBINA NEDEN OLABİLECEĞİ İHTİMALİNİ DÜŞÜNEREK KAZA SONRASI YOLA DÖKÜLEN CAM KIRIKLARINI, ÇEVREDEN TOPLADIKLARI DAL PARÇALARINI SÜPÜRGE HALİNE GETİREREK TEMİZLEDİ.

Trafik polislerinin cam kırığı hassasiyeti
10 Aralık 2018 - 14:34
banner

Antalya’da yaralamalı bir trafik kazası sonrası, trafik polisinin diğer sürücüler için gösterdiği hassasiyet dikkat çekti. Polisler, diğer sürücülerin can ve mal kaybına neden olabileceği ihtimalini düşünerek kaza sonrası yola dökülen cam kırıklarını, çevreden topladıkları dal parçalarını süpürge haline getirerek temizledi.

Dün akşam 18.30 sıralarında Antalyaspor kavşağında meydana gelen yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası sonrası trafik polislerinin gösterdiği hassasiyet, sürücülerin ve çevredekilerin takdirini topladı. Kaza sonrası her iki araçtan yola dökülen camları fark eden 2 trafik polisi, trafik güvenliğini aldıktan sonra diğer sürücülerin araçlarının ya da kendilerinin zarar görmemesi adına çevreden temin ettikleri dal parçalarını süpürge haline getirerek yoldaki cam kırıklarını temizledi.

Polisler, yol temizleme işleminin ardından trafiği tekrar açarak sürücülerin geçişini sağladı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co