Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Tüm Organizasyonlar İçin Tek Adres

Tüm Organizasyonlar İçin Tek Adres
08 Ekim 2018 - 16:32

Tüm Organizasyonlar İçin Tek Adres

Profesyonel kadromuzla 2001 yılından itibaren düğünden sünnete kadar tüm organizasyonları tek adreste birleştiren organizasyonmie.com sitemiz, kaliteli ve farklı yaklaşımları ile müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerine devam etmektedir. Özellikle bu güne kadar icra ettiğimiz hayal gücünü bile zorlayan doğum günü organizasyonu çeşitlerimiz ile sektörün en çok beğenilen ve tercih edilen firmaların başında yer almaktayız.

Firmamızın Hizmetleri

Organizasyon firması olarak stand-up ve palyaço gösterileri, köpük balon ve davul show karşılama gösterisi, çocuklar ve büyükler için ayrı olarak icra edilen sihirbaz gösteri programları, fotoğraf ve video çekimi, eğlenceli bilim deneyleri, balon ve bebek odası süslemeleri, geçici dövme, karikatürist, nostaljik satıcılar gibi bir çok aktivite ile her çeşit organizasyonu yapmaktayız.

Organizasyonlarımız arasında; doğum günü, düğün ve nişan, kına, yılbaşı, piknik, mağaza ve AVM açılışları, sünnet, kokteyl, cadılar bayramı, okul etkinlikleri, ramazan, karaoke ve tombala gibi değişik kapsam ve çeşitlerde faaliyetler bulunmaktadır.

Firmamız ayrıca kendi yapmadığı etkinlikler için kiralama hizmeti de vermektedir. Bunların bazıları; palyaço kiralama, hostes kiralama, oryantal ve dansçı kiralama, ses ve ışık sistemleri kiralama, semazen ve karaoke kiralama olarak sıralanabilir.

Kampanya ve Paketlerimiz

Firmamızın; doğum günü, sünnet organizasyon, süsleme, sürpriz bebek doğum odası süslemesi ve AVM organizasyonları için uygun paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerle ilgili detaylar ve yapılan kampanyalar sitemizde güncel olarak bulunmaktadır.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat