Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Türel’den babası için mevlid

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, BABASI SUPHİ NEŞET TÜREL’İN VEFATININ 8’İNCİ YILI SEBEBİYLE, MURATPAŞA CAMİİNDE İKİNDİ NAMAZI SONRASI MEVLİT OKUTTU.

Türel’den babası için mevlid
06 Eylül 2018 - 15:44
banner

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, babası Suphi Neşet Türel’in vefatının 8’inci yılı sebebiyle, Muratpaşa Camiinde ikindi namazı sonrası mevlit okuttu. Mevlidde Doç. Dr. Fatih Çollak ve hafız ekibinin katılımıyla Kur’an Tilaveti gerçekleştirildi. Mevlid ve Kur’an Tilavetine rahmetli Suphi Türel’in yakın arkadaşları, Menderes Türel’in çok sayıda arkadaşı ve bürokratlar katıldı. Dualar ve Kur’an Tilaveti sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yaptığı konuşmada babasının da dedesi için her yıl Paşa Camiinde o zamanın ünlü hafızlarını getirerek mevlit okuttuğunu ve anılarını anlatıp katılanlara teşekkür etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim