Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Turistlerin 3 metre dalgada tehlikeli eğlencesi

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDE ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ RÜZGAR SEBEBİYLE KABARAN DALGALAR TURİSTLERE FOTOĞRAF MEKANI OLDU. İNCEKUM PLAJINDA BOYU ZAMAN ZAMAN 2-3 METREYİ BULAN DALGALARIN ARASINA GİREN TURİSTLER, BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ.

Turistlerin 3 metre dalgada tehlikeli eğlencesi
25 Ekim 2018 - 12:38

Antalya’nın Alanya ilçesinde etkili olan şiddetli rüzgar sebebiyle kabaran dalgalar turistlerin eğlencesi oldu.

Alanya ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan rüzgar özellikle sahil kesimlerinde dalgaların yükselmesine sebep oldu. Sezonun son günlerini yaşayan sahillerde daha çok güneşlenmeyi tercih eden turistler, zaman zaman yüksekliği 3 metreyi bulup sahile vuran dalgaları da kaçırmadı. İncekum plajında dalgaların arasına giren turistler, bol bol fotoğraf çektirdi. Zaman zaman bir anda gelen dalgalar arasında zor anlar yaşayan turistler, her şeye rağmen dalgalı denizin tadını çıkarmaya çalıştı. Denize girmeye cesaret edemeyenler ise puslu ve kapalı havada kumlarda yürümeyi tercih etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al