Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Turizmci’den Filistin’e yardım kampanyası

ANTALYALI TURİZMCİ DİYAR İÇKALE GÜLTEKİN, İSRAİL ASKERLERİ TARAFINDAN YARARLANAN FİLİSTİNLİLERE DESTEK OLMAK AMACIYLA ‘KALBİMİZ FİLİSTİN’DE’ SLOGANIYLA YARDIM KAMPANYASI BAŞLATTI.

Turizmci’den Filistin’e yardım kampanyası
17 Mayıs 2018 - 10:20
banner

Antalyalı turizmci Diyar İçkale Gültekin, İsrail askerleri tarafından yararlanan Filistinlilere destek olmak amacıyla ‘Kalbimiz Filistin’de’ sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

‘Kalbimiz Filistin’de’ sloganıyla Filistin’e yardım kampanyasını başlatan turizmci AK Parti Antalya Milletvekili aday adayı Diyar İçkale Gültekin, Gazze şeridinde yaşanan olayların herkesi derinden yaraladığını söyledi. Ülkede 3 gün milli yas ilan edildiğini hatırlatan Gültekin, “Filistin’de yaşanan bu insanlık dramına elbette ki sessiz kalmamız mümkün değildi. Bu kapsamda hem otelimizde hem de Serik bölgesinde ‘Kalbimiz Filistin’de kaldı sloganıyla bir yardım kampanyası başlattık. Yıllardır adeta tecrit hayatı yaşayan, baskı ve zulüm altında yaşamaya tutsak bırakılan mazlum Filistin halkının, yaralarını bir nebze olsun sarabilmek adına Kızılay ve İHH yetkilileriyle iletişime geçerek bir ihtiyaç listesi hazırladık” dedi.

Turizmci Diyar İçkale Gültekin, “yardım kampanyasıyla bölgede acil ihtiyaç olan çocuk bezi, bebek maması, giyecek ve hazır gıdalardan oluşan kolilerimizi hazırlamaya başladık. Allah’ın izniyle ilk tırımız Cuma günü yola çıkacak en kısa sürede bölgeye ulaştırılacak. Mübarek ramazan ayında başlatmış olduğumuz bu yardım kampanyasının hem ülkemizde hem de tüm dünyada çığ gibi büyümesini ve Filistinli kardeşlerimizin yaralarını bir nebze olsun sarmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.”

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim